sergiyzvutyazny 12.03.2018 в 16:16


Свідки у справі Тітова не витримують жодної критики!


Мабуть колись ця справа стане настільним альманахом для студентів-правників майбутнього, майбутніх слідчих, прокурорів, суддів, які будуть вивчати її на предмет, як ніколи не треба робити.

1*LhjIKaXJdwS8Sd9uyuh4tw.jpeg

Докладніше: https://times.com.ua/Article/82507/antioskar-u-sprav-t-tova-dlya-doneckih-mikola-vskih-prokuror-v

У своєму виступі перед Апеляційною колегією адвокат Михайла Тітова Сергій Войченко впевнено довів неправомірність і розбив усі докази, якими керується прокуратура, вимагаючи тримання підслідного під вартою. Немає сенсу наводити їх усі, але варто зупинитись на найбільш показових моментах.

Видіння батюшки

Одним з важливих фактів, на яких базується рішення тримати підслідного під вартою, це свідчення Миколаївського священика української автокефальної церкви, який начебто бачив, як людину запхали в багажник машини. Чому батюшка не звернувся тоді до поліції, якщо бачив, що людину викрадають? Просто помолився за життя свідка, й пішов собі далі? Але сам потерпілий розповідає, що його посадили на заднє сидіння машини, і це відбувалось в той час, коли Тітов перебував за кордоном. Беззаперечне алібі підслідного підтверджується відміткою в аеропорті «Жуляни».

І така картина спостерігається в усіх випадках.

С. Войченко:

- «А ось ще один лист, який долучено до справи і який доводить абсолютну тупість прокуратури  (арк.238). Зачитаю останній абзац за підписом підполковника поліції В. 20 вересня 2016 року, майже за рік до арешту Тітова. Там йдеться про підозру по ряду статей КПК. Але по жодній підозрі, по жодній статті вони так і не відкрили справу – вже два роки пройшло. А зараз – долучають цей лист, як обґрунтування тримання підслідного під вартою. Це – безглуздя!

Так само, свідчення  С. і Ш., справу по заявам, яких закрили ще при минулій владі, і які не мали жодних претензій до Тітова, про що написали письмово.

Ще один свідок, продавчиня Ч., яка щось там бачила 4 роки тому! Як в тому анекдоті – девушка, вас ізнасилували – так я  ж добровільно, але ж 4 свідки бачили, - так я ж сама хотіла.

Ще один свідок, колишній убозовець Г., який бачив у вікні кримінальне угруповання, але боявся вийти з кабінету, а коли його звільнили – згадав про це! Ну хіба це не безглуздя ???

Ще один свідокЩ. на допиті каже, що всі його припущення, які він зробив під час «журналістського розслідування», потребують додаткової перевірки, і доказів він надати не може, бо збирав чутки з усього міста! До речі, проти нього порушено справу за дачу неправдивих свідчень. Але на підставі, в тому числі, його свідчень, суд обирає запобіжний захід моєму довірителю. Як таке можливо? Аргументи прокуратури – аудіо, телефонні записи без імен, вирвані з контексту, вони нічого не доводять!  Якщо Тітов був організатором, то де виконавці правопорушень, чому їм немає підозри? Інші підслідні по цій справі з такими ж самими доказами і матеріалами вже давно вийшли з СІЗО!»

Безумовно, з такими свідками суд по справі Тітова розвалиться на першому ж слуханні.Рекомендовать запись
Оцените пост: