Міністерство юстиції закрито для людей!

sergiyzvutyazny 12.06.2017 в 19:08

Напередодні члени громадської спілки «Аграрна самооборона України»: сільгоспвиробники, фермери, переробники з Кіровоградської та Миколаївської областей, зібралися в столиці на пікет біля стін Міністерства юстиції України.

Відео акції протесту: https://www.youtube.com/watch?v=ZRgahh9CGHE

Акція зібрала близько 200 учасників під гаслами «Поборемо рейдерство разом!». Учасники вимагали від міністра юстиції Павла Петренка поновлення прав власності керівників підприємств, що постраждали від рейдерів у Кіровоградській та Миколаївській областях, скасування незаконних реєстраційних дій, здійснених «чорними» реєстраторами та невідворотності покарання владних чиновників, які приймали участь у рейдерстві.

Зі вступним словом виступив голова Громадської Спілки «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько, який озвучив вимоги мітингувальників,  та намагався передати керівництву Міністерства підготовлене звернення, в якому чітко описані події щодо постраждалих підприємств.

Текст офіційного звернення тут: Звернення до Міністерства юстиції України

Мирне зібрання тривало близько двох з половиною годин. Люди намагались своїми закликами запросити до конструктивного, мирного діалогу  представників  Міністерства. Але, судячи з усього, міністр  юстиції України, разом із підлеглими злякались свого народу – перед зачиненими дверима, задраєними ролетами у робочий час, було виставлено посилений наряд бійців Національної гвардії України. За словами організаторів, після проведення акції учасникам пікету стало зрозуміло, що рейдерські захоплення на території Кіровоградської та Миколаївської областей були здійснені зі згоди головних рейдерів країни – керівництва міністерства юстиції України на чолі з Павлом Петренком.  До учасників акції  ніхто так і не вийшов, тому керівництво АСУ оприлюднює свої вимоги до влади через засоби масової інформації.

«Влада нас не чує, і не хоче чути. Виходячи з даної ситуації, мусимо попередити Мін'юст, що наступного разу ми прийдемо в Київ до міністра юстиції, на совісті якого більшість рейдерських захоплень в Україні, зовсім з іншим настроєм, в набагато більшій кількості, і не поїдемо доки наші вимоги не почують, і не будуть прийняті відповідні дії та рішення. Не примушуйте людей вдаватись до радикальних заходів», - попередив Юрій Крутько.

 

Навіщо влада «щимить» екс-податківців? - розслідування порталу Антикор

sergiyzvutyazny 06.06.2017 в 15:57

Силовики через три роки згадали про деяких колишніх держслужбовців замість переслідування справжніх злочинців та корупціонерів з представників старої та нової влади

В Україні боротьба з корупцією у вищих ешелонах влади продовжує перетворюватися в якийсь фарс. Десятки початих силовиками кримінальних справ і показових публічних затримань на камеру і «спецоперацій» в результаті поки привели до великого пшику: немає жодної реальної посадки топ-корупціонерів, а правоохоронці тим часом не припиняють штопати все нові і нові справи, замість того, щоб довести хоча б кілька з них до логічного завершення й посадити за ґрати реальних злочинців, які і вже при нинішній владі непогано себе почувають, а їхні декларації рясніють прогресуючим досягненням успіху.

Прикро, що на цьому тлі деякі з відкритих кримінальних проваджень після Майдану закриваються так і не дійшовши до суду, частина з них розвалюються, спускаються на гальма, а висунуті звинувачення не підтверджуються фактами і конкретикою.

Всі шанси повторити таку долю має і гучна розпіарена нова справа так званих екс-податківців по «схемам Клименко» в частині обвинувачення ряду його фігурантів. А переслідування деяких затриманих у цій «успішній» спецоперації стало схожим на банальну розправу над опонентами, яка може бути вигідна і замовлена безпосередньо главою МВС Арсеном Аваковим, який може мати свою корупційну зацікавленість у переслідуванні деяких екс-податківців.

Безперечно, боротися з корупцією треба, саджати корупціонерів теж треба, однак те, як це вибірково відбувається з подачі «верхівки» МВС і ГПУ має мало чого спільного з законом, правом і демократією й перетворюється на недолугу помсту в стилі 90-х з боку міністра внутрішніх справ.

Дивна розправа над Станіславом Денисюком

Як випливає з доступних журналістам матеріалів, звинувачення на адресу колишнього голови Державної податкової адміністрації в Харківській області Станіслава Денисюка, показово затриманого минулого тижня разом з іншими екс-податківцями по «справі екс-глави Мінсдоха Клименко», розвалюються на очах, а аргументи, висунуті слідством, не витримують жодної критики.

Виявилося, що вже на етапі розслідування справу в частині обвинувачення Дениюска в нібито причетності до «схем Клименко» теж ризикує повторити десятки подібних проваджень, про успіх яких ГПУ хвалилася і рапортувала мало не зі 100% -ою впевненістю і доказовою базою. Але згодом ці справи розвалилися так і не дійшовши до судів.

Зокрема, на цьому тижні мало відбутися засідання Апеляційного суду щодо перегляду запобіжного заходу для Денисюка, однак суд вирішив перенести слухання на 7 червня 2017 року. Як вдалося з’ясувати з джерел в правоохоронних органах, відстрочка з розглядом апеляційної скарги сталася через неготовність матеріалів прокуратури для надання стороною обвинувачення аргументів колегії суддів.

Така неготовність, як повідомляють нам наші джерела, може бути спровокована тим, що «справа Клименко» підганялася під виступ генпрокурора Юрія Луценка в Раді на минулому тижні, а затримання підозрюваних відбувалося, м’яко кажучи, сумбурно, спонтанно і маніпулятивно.

«Таке відчуття, що брали всіх підряд без розбору, хто працював при Януковичі на різних посадах, щоб був більш ефектний піар, а також, щоб за допомогою кримінальної справи і за вуха притягнутих звинувачень натиснути на фігурантів справи, як це успішно практикує прокуратура останнім часом», - поінформували нас на правах анонімності в ГПУ.

Чому справа проти Денисюка перетворюється в черговий фарс силовиків

Нагадаємо, Денисюк очолював Державну податкову адміністрацію України в Харківській області в 2006-2011 роках. Тобто, виходить, він рік пропрацював після приходу до влади Януковича, а зараз чомусь силовиків зацікавив період роботи Денисюка в період Клименко, хоча, як відомо, Клименко очолив Мінсдох 12 грудня 2012 року і займав крісло міністра до лютого-2014, після чого втік з країни разом з членами «сім’ї» втікача Януковича.

Тобто це як мінімум дивно, що прокуратура «шиє» йому якісь схеми в період, коли фактично податківець вже не працював при Клименко. Останній, нагадаємо, очолив податкову країни в листопаді 2011 р.    Більш того, як стало відомо з матеріалів з відкритих джерел, станом на липень 2011 р. Денисюк вже був попереджений про майбутнє звільнення в грудні-2011. Тобто з тим, з ким він нібито був в «злочинній групі» за версією слідства (Янукович, Азаров, Клименко і Захарченко), його збиралися вигнати з податкової. Згодом «злочинна влада» таки позбулася незручного і принципового податківця, звільнивши його 3 січня 2012-го.

Також з матеріалів справи стало відомо, що Денисюку інкримінують і нібито перевищення посадових повноважень при Клименко. Однак, згідно з інформацією з відкритого доступу, на момент роботи Денисюка на посаді голови обласної податкової в 2011 році відбувалася реорганізація ДПА Харківщини, і ніяких повноважень у нього взагалі не було, а всі важелі влади перебували у комісії з реорганізації, головою якої була зовсім інша людина.

Від фактів, якими як козирі оперують в Генпрокуратурі, адвокати Денисюка взагалі, м’яко кажучи, шоковані і здивовані.

«Інкриміноване Денисюку - протиріччя здоровому глузду, закону і реальному фактажу, допущене з боку слідства. І звичайно, встановлена взагалі невідповідна реальності застава, тому що якщо за відстороненого від посади глави ДФС Романа Насірова призначили заставу в 100 млн грн, то Денисюк у нас на 332 гривні виявився ще «злочинніше» за Насірова»,- повідомив нам захисник інтересів екс-глави податкової інспекції Харківської області Олексій.

За його словами, по суті в обвинуваченні, висунутому Денисюку, «розвалювати-то нічого», оскільки йому не інкримінують нічого конкретного, і кажуть, мовляв, «ти був на посаді і увійшов в «злочинну» змову з Януковичем, Клименко і Захарченко», тобто які саме дії йому закидаються - взагалі незрозуміло».

«Ні те, що Денисюк якісь вказівки комусь давав, ні те, що він підписував якісь папери. Те, що справа не буде навіть направлена до суду - це 300%! Там взагалі нічого направляти. Це просто спосіб тиску на Денисюка з тим, щоб примусити його до якогось компромісу, про який краще запитати у тих, хто такі справи ініціює. Слідство получається тисне. Наприклад, якщо по всім затриманим екс-податківцям сумарно взяли заставу в 375 млн грн, з яких 100 млн грн - це з Денисюка», - обурився адвокат і додав, що вчиняється «точковий тиск на Денисюка, якому єдиному підозру особисто вручав головний військовий прокурор Матіос».

«Тобто це чітко Матіос виконує якісь свої замовлення, вирішує питання, а з правом і законом це нічого не має спільного», - додав він.

Дивне мовчання слідства

У Генпрокуратурі ніяких подробиць і деталей справи поки не повідомляють, посилаючись «на таємницю слідства». Уже минуло більше тижня з моменту затримання понад 20 фігурантів та рік, як кажуть у МВС та ГПУ, з початку слідства по цій справі, а ЗМІ та громадськості силовики навіть не надали ніякого наочного графіка «схем»: ні як перераховувалися кошти, ні назв фірм, ні документів з підписами, які підтверджують якісь розпорядження екс-податківців і їх роль в цій надуманій показусі.

Після направлення офіційного запиту в прес-службу прокуратури там  пообіцяли «розібратися і дати відповіді у встановленому законом терміни».

Утримується від коментарів і сам Матіос, який проігнорував наші питання, адресовані йому особисто.

На жаль жодних відповідей досі ми не отримали.

Помста Авакова?

Також нам стало відомо, що за атакою на Денисюка може стояти особисто глава МВС Арсен Аваков, який очолював свого часу Харківську облдержадміністрацію і мав свої бізнес-інтереси в Харківській області, а також серйозні проблеми з законом, в тому числі через відкриту у 2000-х роках кримінальну справупро несплату фірмами Авакова податків в особливо великих розмірах.

Можливо, атакою на Денисюка нинішній глава МВС руками прокурорських намагається назавжди закрити питання щодо його бізнес-минулого і ряду сумнівних бізнес-операцій і «схем».

Крім цього, губернатором Аваков був при президенті Ющенко, представляючи його політсилу і його конфлікт з податківцями (підконтрольними уряду) міг крім бізнес-протистояння носити ще і політичну складову - в 2005-2010 рр. при губернаторстві Авакова працювали Кабміни, очолювані Тимошенко, Єхануровим, Януковичем і знову Тимошенко.

Тепер же, відчувши смак влади, у керманича МВС може з’явитися спокуса розібратися з усіма, хто колись виводив його на чисту воду і може багато чого розповісти про його темне підприємницьке і губернаторське минуле.

Глава МВС поки ці підозри теж ніяк не коментує - ні в «Фейсбуці» (як звик спілкуватися міністр з громадськістю), ні на публічних заходах, ні у відповідях на журналістські запити.

Фактор Насірова

У резонансній «справі екс-податківців» несподівано для всіх раптом сплив відсторонений глава ДФС Насіров, який, за словами, Матіоса, проявив «громадянську позицію і допоміг слідству в розслідуванні «схем Клименко».

Цей крок та слова Матіоса щодо Насірова з подивом та осудом сприйняло суспільство та ЗМІ, ставлячи цілком логічні запитання: з чого б це раптом чиновник, який намагається наразі всіляко виїхати в США, став раптом таким свідомим, і що йому раніше заважало передавати ГПУ дані про схеми «податківців Януковича»?

Більш того, за нашою інформацією, схеми «Клименко-Азарова-Курченко» процвітали і після перемоги Майдану. Нещодавно, наприклад, СБУ прикрила великий міжрегіональний конвертаційний центр в Харківській області, через який відмивали гроші за «чорне зерно» на мільйони гривень. Цей «конверт» з’явився не вчора, і не позавчора, і, схоже, з нього «годувалися» й нинішні недолюстровані чиновники, поплічники і «борці» з корупцією в силовому блоці країни.

Як повідомляють на правах анонімності підприємці Харківщини, після втечі Януковича і його соратників, тільки перші кілька місяців бізнес вільно дихав і працював, а потім схеми, побори і корупція повернулися в ще більших масштабах. Куди дивився Насиров, Аваков і Матіос раніше - питання залишається відкритим.

Також, як підтверджують підприємці Харківщини, саме під час роботи Денисюка на чолі податкової інспекції Харківської обл. був найбільш сприятливий клімат для підприємницького середовища та ведення бізнесу та відбувалася справжня, а не фейкова боротьба з корупцією.

Крім того, викликає великий сумнів «схемова» і взагалі фіскальна «компетентність» Насірова, який до 2015 року взагалі ніколи не працював в податковій системі країни! Що він може розповісти про «схеми Клименко-Януковича» - викликає великі сумніви та подив.

Тим більше, Насіров з урахуванням кримінальної справи на 2 млрд грн, яка мечем висить над ним, міг би придумати і не таке, щоб врятуватися, уникнувши відповідальності за тими статтями, які йому інкримінують.

У цій історії «хворий» Насиров ще більше опинився в смішному становищі: якщо він знав про «схеми Клименко» і його фігурантів раніше - чого він не повідомляв цього правоохоронцям (приховував щось сам або користувався сам послугами «схемщиків»?). Тоді проти нього за логікою силовики повинні відкрити нову справу – за приховування кримінального злочину або за співучасть.

Або, можливо, відсторонений головний фіскал країни чогось не договорює і намагається виторгувати у влади «квиток на свободу», втопивши при цьому інших, мовляв, нехай потім суди розбираються...

Розслідування може викрити корупцію з боку МВС і ГПУ?

За словами ж голови «Союзу захисту підприємництва» Сергія Доротича ті, хто раніше «кришував» схеми з податковими ямами, продовжують і далі перебувати на своїх робочих місцях, а справу проти екс-податківців почали через те, що ці фігуранти просто відмовилися «присягати» на вірність новій владі і брати участь в її схемах та відроджувати старі «мутки».

У зв’язку з цим, коментуючи «справу Клименко», у Верховній Раді ряд нардепів вважають дії ГПУ і інкриміновані екс-податківцям дії дешевим піаром та показухою, за якими немає ніяких конкретних доказів.

Зокрема віце-спікер парламенту Оксана Сироїд, наприклад, називала затримання колишніх податківців цинічним шоу. «Все, що було пов’язано з так званими обшуками й арештами, все це було шоу, добре підготовлене і режисоване... Тим більше витрачати на такі шоу величезні кошти з бюджету - це просто цинічно», - відзначала вона журналістам.

Заступник голови парламентського комітету з питань запобігання та протидії корупції Віктор Чумак в свою чергу висловив упевненість, що до суду згодом може дійти тільки кілька справ проти екс-податківців, а затримання фігурантів «справи Клименко» нардеп теж назвав чи не цирком.

«Про всі ці «пральні» банки, «мийні» контори, готівкові майданчики давно і дуже добре знали, адже цим займалася сама влада, і нічого такого, що влада не знала б раніше, в цих справах немає. А для того, щоб посилити виступ генерального прокурора в Раді, людям і показали таку велику піар-акцію», - цитує парламентаря «Апостроф».

Нардеп також додав, що обурення Авакова з приводу того, що затриманих прямо із залу суду стали відпускати під заставу, виглядає дивно: «А іншого нічого не могло і бути, адже з тих злочинів, які їм інкримінують, запобіжним заходом не є взяття під варту. Там - застава. І це нормально за всіма економічними злочинами, в тому числі, і корупційним. Це світова практика, і нічого іншого тут бути просто не може. Це передбачено Кримінальним процесуальним кодексом, правда, народ цього трохи не розуміє».

«Думаю, що може бути кілька судових вироків, але, швидше за все, не для всіх», - резюмував політик, підтвердивши слабкість аргументів слідства щодо низки затриманих фігурантів і спрогнозувавши масовий розвал звинувачень проти затриманих екс-податківців.

У свою чергу нардеп, член колегії МВС Антон Геращенко визнав, що результат спецоперації «залежить від якості роботи слідства» і м’яко натякнув, що епізод в частині підозри Денисюку - спроба силовиків фактично натиснути на нього з метою «розв’язати язик і розповісти «про ті взаємини, які були у керівництва податкової з губернатором Михайлом Добкіним; вони можуть багато цікавого розповісти, про те, як їх просили робити розстрочки щодо податку на додану вартість, і за яким фірмам повертати незаконний ПДВ».

У відповідь на ці випади Геращенко і затримання екс-податківців прокоментував і сам колишній губернатор Харківської області (2010-2014 рр.), екс-мер Харкова (2006-2010 рр.), а нині нардеп Михайло Добкін: «Говорити сьогодні про арешт «колишніх» після трьох років влади (прихильників Майдану - Ред.) - вже смішно... Нехай краще покажуть, хто поніс реальне покарання з корупціонерів нової влади...».

«Справа в тому, що Станіслав Денисюк, якого я поважаю як фахівця, порядну хорошу людину працював главою ПДА Харківщини з 2006 року по 2011-й. І якщо взяти період керівництва областю в цей час то з’ясується, що з 2006 по 2010 рр. обласною держадміністрацією керував нинішній прямий начальник Геращенко - пан Аваков, а при мені Денисюк працював трохи більше одного року», - заявив Добкін, підкреслюючи, що МВС на чолі з міністром влаштували за допомогою ГПУ «помсту своїм опонентам» і цькування, а якщо розібратися, то всі корупційні ниточки в результаті зможуть привести в кінці кінців і до самого Авакова.

Звертаючись же до нардепа Геращенко, Добкін також сказав: «Раджу вам, коли ви про щось говорите, дивитися в історію і в біографію людей – чи не попадаються там ті, з ким ви працювали».

«А то так, борючись з корупцією, скоро самі на себе вийдете», - додав Добкін, підтверджуючи той факт, що так, швидше за все і станеться - після подібних показових «спецоперацій» під слідство потраплять їхні ініціатори та виконавці, в тому числі і Аваков з соратниками і деякими «схемниками» від нової влади.

У той же час, за словами екс-глави Українського бюро Інтерпола Кирила Куликова, сенсу в показовій спецоперації по затриманню екс-податківців взагалі не було ніякого, а її результати і судові перспективи вже сьогодні викликають дуже великі сумніви. 

«Я не розумію, який сенс був в цій «спецоперації». Але потрібно було показати депутатам і іншим, що ось так от затримали. Маю велику надію на те, що необхідність вести затриманих на вертольотах була. Зрозуміло, що публіка вимагала шоу, і вона його отримала. Якби публіка була розумнішою, вона б дивилася на результати, яких немає! При нинішньому керівництві МВС вже нічого не дивує», - сказав він.

Відео: https://www.youtube.com/watch?v=6uorhHUAtjk

Джерело

Аграрії Кіровоградщини і Миколаївщини закликали Гройсмана, Луценка і Авакова припинити захоплення їхніх земель (відео)

sergiyzvutyazny 02.06.2017 в 13:55

14605428_235264b5.jpg

31 травня 2017 року під стінами Генеральної прокуратури України сільгоспвиробники, фермери та селяни провели акцію протесту «Поборемо рейдерство разом!»

14605429_46355ff3.jpg

УНІАН, зліва направо: Голова Аграрної партії України Віталій Скоцик; Олександр Павленко, голова Кіровоградського відділу АСУ; Юрій Крутько, голова АСУ; Олександр Шевченко, голова Долинського відділу АСУ

Учасники акції закликали прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, а також генпрокурора Юрія Луценка взяти під контроль питання, пов'язані з протидією захопленням їхньої власності в Кіровоградській, Миколаївській та інших областях України, а також забезпечити захист прав власності селян на землю. Про це на прес-конференції в УНІАН повідомив голова громадської спілки «Аграрна самооборона України» Юрій Крутько. За його словами, кількість нападів на фермерів із метою захоплення їхньої власності постійно зростає, водночас правоохоронні органи не реагують на факти незаконних дій або затягують розгляд справ. «Це (напади на аграріїв – ред.) виходить за рамки дозволеного. Україна воює з Росією, а тут у центрі України, нахабно, на очах у десятків тисяч людей, віднімаються підприємства, розкрадаються господарства. І робиться це з метою прибрати землю до рук», - заявив Крутько. Він висловив обурення, що ухвалений Верховною Радою в 2016 році «антирейдерський» закон не працює.

 14605430_21533199.jpg

  14605431_44340adf.jpg  

«Ми сьогодні були під Генеральною прокуратурою, спілкувалися із заступником генпрокурора, який запевнив нас у тому, що протягом місяця всі порушення буде усунуто, а підприємства повернуто власникам... Якась віра є, але для цього нам треба було приїхати під Генпрокуратуру в кількості 300 чоловік, до цього був мітинг - тисяча людей у Кропивницькому», - зауважив Крутько. У свою чергу, присутній на прес-конференції голова Аграрної партії України Віталій Скоцик повідомив, що з 1 січня 2016 року в Україні сталося понад 7,5 тис.(!) випадків нападів на аграріїв із метою захоплення їхньої власності, близько 2 тис. фермерських підприємств було знищено, близько 40 тис. людей втратили робочі місця. «Дуже прикро констатувати, що люди сьогодні замість того, щоб займатися виробництвом на фермі, думати про те, щоб створювати робочі місця, повинні наймати озброєну охорону для того, щоб захистити свою власність», - зазначив Скоцик, додавши, що правоохоронна система країни сьогодні неспроможна захистити право власності фермерів.

  14605432_eb9d4715.jpg  

Заходять у ГПУ, зліва направо: Анатолій Доценко, директор Братського маслопереробного заводу; Ігор Матвєєв, фермер з м. Знам’янка; Юрій Крутько, голова АСУ

Як повідомляв УНІАН, у жовтні 2016 року президент України Петро Порошенко заявив, що випадки земельного рейдерства, коли власників земельних паїв позбавляють власності незаконним чином, неприпустимі й повинні бути повністю виключені.

У жовтні минулого року Верховна Рада ухвалила розроблений за участю Міністерства юстиції закон, який покликаний зменшити кількість рейдерських атак на українські підприємства. Основними нововведеннями закону є впровадження нотаріального засвідчення підписів голови та секретаря загальних зборів акціонерів компанії при реєстрації змін юридичної особи; нотаріального засвідчення підписів на статутних документах, розподільчому балансі, заяви про вихід із товариства; кримінальної відповідальності реєстраторів за неправомірні дії під час перереєстрації власності.

  Відео прес-конференції УНІАН : https://www.youtube.com/watch?v=GW-ThI6j0Ss

У Департаменті Мін`юсту активісти вимагали припинити саботаж і покриття рейдерів

sergiyzvutyazny 31.05.2017 в 20:40

31 травня, в останній день весни, мобільна група активістів на чолі з головою правління МГО «Міжнародна Ліга захисту прав громадян України» Едуардом Багіровим, за підтримки журналістів, навідалась до Департаменту державної реєстрації та нотаріату Міністерства юстиції України.

14602734_207fef2e.jpg

Метою візиту групи було спонукати чиновників Департаменту сумлінно виконувати свої обов’язки та вчасно реагувати на грубі порушення закону по лінії їх відомства.

Справа в тому, що за останні роки, коли електронні реєстри витіснили паперові документи, а Мін'юст остаточно перебрав на себе право контролювати ЄДРПОУ і реєстраторів, а відтак, фактично визначати право власності будь-кого на будь-яке майно, в Україні катастрофічно збільшилась кількість рейдерських захоплень нерухомості, підприємств, землі.

Зараз достатньо лише підкупити державного реєстратора, який внесе зміни в держреєстр, занести долю потрібній людині в Мін'юст – і злодій може стати власником будь-якого активу, на який ляже його око.

Одним із найгучніших скандалів за участю цієї зухвалої схеми рейдерства, стало захоплення МАЕМ – Міжнародної Академії екології та медицини. В результаті махінацій, шахраї за допомогою держреєстратора Ольги Панкової привласнили собі приватний учбовий заклад, в якому, до речі, навчається кількасот іноземних студентів. Незаконно зміщений з посади ректор і засновник МАЕМ Михайло Салюта звернувся за допомогою до Едуарда Багірова, який взяв справу на контроль та допоміг скласти скаргу в Мін'юст.

Комісія Мін'юсту, вивчивши обставини справи, відмінила незаконні дії рейдерів, про що вийшов відповідний наказ за підписом заступника міністра юстиції Сергія Шкляра.

Проте підступні злочинці в  той час, коли розглядалась скарга, знайшли іншого держреєстратора – Ларису Орел, яка знову внесла потрібні рейдерам зміни та підтвердила їх право на МАЕМ. В результаті, наказ Мін'юсту, який стосувався порушень, що зробила реєстратор Панкова, виявився даремним. І в якості ректора МАЕМ досі числиться і розпоряджається коштами представник рейдерів Ірина Дорошенко.

Докладніше: ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ ПРАЦЮЄ НА СЛУЖБІ У РЕЙДЕРІВ, А ВЛАДА ЇХ ПОКРИВАЄ

Дізнавшись про це, юристи Ліги підготували друге звернення до Мін'юсту, але пройшов місяць, а ніякої реакції від чиновників не було, що наводить на думку про причетність певних осіб до покриття рейдерів.

  14602735_4518d468.jpg  

 

 14602736_eab199a2.jpg 

 

Зрештою, правозахисна група вирішила йти прямо до Департаменту державної реєстрації та нотаріату, щоб з`ясувати,чому затягується розгляд справи, і хто в цьому винен.

Нажаль, Віталія Гайдука на місці не виявилось - за словами клерків, він поїхав у чергове відрядження.

Мобільну групу активістів прийняв в.о. директора, начальник Управління реєстрації громадських формувань Дмитро Назаров, який пообіцяв протягом доби розібратись у причинах затягування, і дати чітку і конкретну відповідь.

«Це ганьба!, - прокоментував останні події Едуард Багіров.- Ми подавали скаргу на дії держреєстратора Орлової на ім`я директора Департаменту Віталія Гайдука ще 26 квітня. Проте минуло більше  місяця, комісія не те, що не розглянула нашу вимогу і не винесла справедливий вирок, а, взагалі, не дала ніякої відповіді! Це грубе порушення діючого законодавства, і терпіти таке ми не будемо.

Я приходив на особистий прийом, за попереднім записом, до пана Гайдука, але він не захотів зі мною спілкуватись. Чиновники Мін`юсту забарикадувались у своїх кабінетах, найняли за бюджетний кошт охорону - до них неможливо потрапити. Але ж вони найняті народом України, отримують зарплатню з наших кишень, проте ведуть себе як хазяї, яким закон не писаний. Це повна зневага і саботаж, вони думають, що будуть тут працювати вічно, але це не так. Ми не повинні вламуватись до державних установ заради отримання послуг чиновників, ми не повинні чекати невідомо скільки часу, щоб отримати законне рішення. Тому будемо діяти жорстко і послідовно, але змусимо Мін'юст та інші установи працювати для людей, або відповідати перед законом і народом України!» - заявив правозахисник.

Див.відео:  https://www.youtube.com/watch?v=JHRyNc3RD4s&feature=youtu.be

Без розрахунку з ТОВ «Брівер» на «ПриватБанк» чекають великі проблеми

sergiyzvutyazny 31.05.2017 в 13:02

Затягуючи виплату боргу вітчизняному підприємству, «ПриватБанк» відлякує тисячі потенційних клієнтів, і може остаточно втратити довіру як іноземних інвесторів, так і існуючих партнерів

47459_600.jpg

Останнім часом ПАТ КБ «ПриватБанк» є постійним ньюсмейкером  новинних стрічок та фігурантом аналітичних статей. Але попри сумнівну за змістом націоналізацію, суди з олігархами, і всю турбулентність 2014-2017 років, «ПриватБанк» якось примудрився навіть показати досить непоганий прибуток у кілька мільярдів гривен.

Проте, не зважаючи на заявлену тенденцію на оздоровлення, вільні активи, кошти, які можна вкладати в обіг, у «ПриватБанку» досить обмежені, і зараз він, як ніколи,  потребує притоку грошей, нових клієнтів. В цьому сенсі, як кістка в горлі, як той пістолет, що переважає тисячу інших доказів, виглядає досі не вирішена ситуація з поверненням «ПриватБанком» грошей, вкрадених ще у 2014 році з рахунків вітчизняного підприємства ТОВ «Брівер» при переводі фірми з окупованого Криму на материкову Україну до Херсону, за якою вже два роки слідкують журналістська, фінансова і бізнес-спільнота.

З одного боку, частину коштів вдалося повернути - через довгі суди, апеляції, касації, виконавчі клопоти, за колосальної напруги всіх моральних, фізичних сил і ресурсів. Разом з тим, залишок боргу у розмірі $59 тис, який нове керівництво «ПриватБанку», попри судові рішення і відкрите виконавче провадження, вперто не хоче ні визнавати, ні повертати, ставить хрест на відродженні «ПриватБанку» як фінансової  установи європейського зразка, що декларує інтереси клієнтів понад усе.

Драматизм ситуації полягає в тому, що якщо для «ПриватБанку» ця сума мізер, який не впливає на жоден баланс чи показники, яка не поколиває навіть соту долю відсотка у рейтингах та індексах, для ТОВ «Брівер» - це критична сума для подальшого виживання, від якої залежить доля кількох десятків українців-патріотів, які у 2014 році покинули свої домівки в Криму, щоб жити і працювати в Україні та продовжувати боротьбу за щасливе майбутнє.

Справи говорять краще за слова

«За останній рік, коли йшла наша справа, до мене неодноразово дзвонили зовсім незнайомі мені підприємці, і питали, чи вдалося повернути вкрадені кошти з «ПриватБанку», - розповів журналістам  директор ТОВ «Брівер» Дмитро Юрійович Мендіс. - Багато хто з них за останні роки припинили активні стосунки із Приватом, познімали кошти з рахунків, а хтось перейшов у інші банки. Але багато підприємців досі розглядають варіанти співпраці з «ПриватБанком», бо бачать в цьому банку великий потенціал, відзначають зручність сервісу. Що я мушу їм відповідати? Кажу, що хотів би вірити у краще, але ситуація, нажаль, не додає оптимізму, наш борг досі не повернуто з незрозумілих мені причин. Небажання Привату виконувати рішення судів очевидно. З березня 2015 року його керівництво, замість виконання законних вимог, займалося власним трактуванням законів, «навчанням» працівників виконавчої служби, ініціацією нових судових розглядів, причому по одному і тому ж приводу, а це нічим, як затягуванням виконання судових рішень і не назвеш.

З законом діалектики про перехід кількості в якість не посперечаєшся, а в нашому випадку тепер виникла необхідність переходу справи на новий якісний рівень - вже кримінального процесу. Зокрема, ми маємо право подавати в суд на Приват за невиконання рішення суду, а там вже - інша відповідальність. Тим більше, що приводів і фактів, підтверджених рішеннями судів, для цього більш ніж достатньо», - поскаржився бізнесмен. 

Позицію керівництва «ПриватБанку» можна порівняти із забудовником, який прийшов на місце старого забудовника-шахрая. Він хоче привабити покупців квартир, бо дуже залежить від того, чи будуть в нього, взагалі, купувати квартири. І от він зіткнувся із ситуацією, що минулий забудовник вкрав у клієнта 3-х кімнатну квартиру. Суд присудив віддати помешкання його законному власнику, але замість 3-х кімнатної йому віддали лише 2-х кімнатну. Мовляв, радій тому, що маєш - інші взагалі на вулиці сплять!

А спільноті забудовник пояснює - бачите, ми віддали 2 кімнати, тож хіба ми не чесні, хіба це не сигнал, що з нами можна мати справу!? Ні, не сигнал. Навпаки. Неможливо бути наполовину, або на дві третини чесним. Ти або шахрай, або ні.

Якщо на перший запит «Нашої версії» від «ПриватБанку» прийшла відповідь за підписом голови правління О. Шлапака, де він пояснював відмову сплачувати залишок по боргу ТОВ «Брівер» відсутністю діючого виконавчого провадження, то на останній лист від 21.03.2017 р., вих. № 01-03, в якому Шлапака офіційно повідомили, що таке впровадження відкрито, і саме на ту суму боргу, про яку йшлося ($59 тис) – відповіді досі так і не надійшло.

 47619_600.png 

Див: Чи виконає голова «ПриватБанку» Шлапак свою обіцянку приватному бізнесу?:https://n-v.com.ua/chi-vikonaye-golova-privatbanku-shlapak-svoyu-obicyanku-privatnomu-biznesu/

Можливо, керівництву «ПриватБанку» зараз не до виконання судових рішень. Так, вони зайняті реструктуризацією, докапіталізацією, судами із колишніми власниками Коломойським і Боголюбовим. Але страшно уявити, до чого в результаті може привести подібна  вперта і жадібна позиція.

Чим насправді ризикує «ПриватБанк»

Насправді, керівництво «ПриватБанку» грається з вогнем, і не уявляє собі можливих наслідків саботажу закону і судових рішень.

Наприклад, в Інтернеті на поважних сайтах ще немає публікації із заголовком «10 причин, чому не варто мати справу з «ПриватБанком». Як і немає публікації «5 причин, чому треба негайно забрати гроші з рахунків у «ПриватБанку». Але ж вони можуть з’явитись у будь-який момент, бо ображених на «ПриватБанк» дуже багато.

Також ще немає англомовної статті для іноземних фінансистів, інвесторів та банкірів, де на конкретних прикладах, з доказами та документами, була б розтлумачена токсичність будь-яких стосунків з отаким «ПриватБанком»:

- Банком, який не виконує судових рішень, або виконує їх не в повному обсязі;

- Банком, який дозволяє собі просто викрадати кошти з рахунків підприємств;

- Банком, який не відповідає на листи та ігнорує правове поле;

- Зрештою, банком-лицеміром, який офіційно декларує відкритість та турботу про клієнтів, а на ділі демонструє зневагу і саботаж контрактних зобов`язань.

Чи захоче хтось з іноземних партнерів та інвесторів, прочитавши факти, мати справу з таким банком, де ризик втратити власні кошти дорівнює 100%, з примарною можливістю повернути їх через суд?

А всередині країни, чи захочуть підприємці та фізичні особи вже завтра довіряти свої кошти «ПриватБанку»? Тим більше, що дуже швидкими темпами за якістю і зручністю послуг, за кількістю відділень і банкоматів, підтягуються конкуренти – банки з іноземним капіталом. Не дай Боже, почнеться ланцюгова реакція виводу коштів дрібних клієнтів «ПриватБанку». А це - прямий шлях до банкрутства та фінансового колапсу вже на національному рівні.

Не хотілося б згущувати фарби - все ще можна виправити, якщо керівництвом «ПриватБанку», нарешті, буде продемонстрована добра воля, розуміння ситуації і бажання розраховуватись із боргами.

Слід зрозуміти, що ситуація з ТОВ «Брівер», попри фактичну мізерність заборгованої банком суми, є тим самим критичним «MementoMori», тим маленьким камінцем, від якого буде залежати – на який бік схиляться терези. На бік законності, розвитку, процвітання чи на бік махінацій, розпаду, банкрутства. В будь-якому разі, відповідальність, розплата, в тому числі й особиста, буде неминучою.

Якщо пан Шлапак цього не розуміє, йому можна лише щиро поспівчувати.

Поліція охорони працює на службі у рейдерів, а влада їх покриває – Багіров

sergiyzvutyazny 26.05.2017 в 19:21

В прес-центрі Національної спілки журналістів України відбулася прес-конференція, на якій була оприлюднена схема злочинних дій рейдерів, які віджимають майно за допомогою співробітників ДСО (поліції охорони) та корумпованих держреєстраторів.

Зокрема, на прикладі скандального захоплення Міжнародної Академії екології та медицини (МАЕМ) журналістам розповіли, як саме діють рейдери, і чому вони користуються повною безкарністю.

Голова правління «Міжнародної Ліги захисту прав громадян України» Едуард Багіровнагадав присутнім історію захоплення МАЕМ, яка розпочалась у січні цього року.

Читайте докладніше Хто і чому захопив МАЕМ:http://mair.in.ua/rosl%D1%96duvannya/xto-%D1%96-chomu-zaxopiv-maem.html

Коли незаконно зміщений з посади ректор і засновник МАЕМ Михайло Салюта звернувся до Е. Багірова за допомогою, юристами організації було проведено ряд досліджень, та встановлено, що протоколи загальних зборів МАЕМ, на яких було змінено склад засновників та призначено новим ректором представницю рейдерів Ірину Дорошенко, були сфальшовані. Офіційна експертиза підтвердила факт підробки документів, печатки, підшивання до протоколів зайвих листів. Отже, нотаріус не мав жодного права їх завіряти.

Дивним також виглядає той факт, коли пакет сфальшованих документів був спрямований до державного реєстратора Печерського району, тоді як МАЕМ знаходиться у Дарницькому.

В результаті незаконних дій держреєстратора Панкової О. Є., МАЕМ опинилась під владою сторонніх людей, по суті злочинців, які розпочали тиск на викладачів та студентів, стали вимагати сплачувати гроші за навчання на новий рахунок, відкритий у ПриватБанку.

За словами правозахисника, всі ці факти були викладені у заяві до Мін'юсту, який по закону має розглядати такі випадки і має повноваження відміняти незаконні дії державних реєстраторів. Відповідна комісія розглянула скаргу, і вивчивши всі обставини підтвердила факти підробки документів, щодо заволодіння правами на МАЕМ.

20 квітня 2017 року вийшов наказ Міністерства юстиції за підписом заступника міністра з питань виконавчої служби Сергія Шкляра, що скасував незаконні зміни в державному реєстрі, які провела держреєстратор Панкова за вказівкою рейдерів.

Проте, далі відбулись абсолютно незрозумілі речі.

З’ясувалось, що в той час, коли комісія Мін'юсту вивчала документи та готувала свій висновок, рейдери звернулись до іншого корумпованого держреєстратора, який знову вніс незаконні зміни до держреєстру, і затвердив ректором ту саму Дорошенко.

Читати докладніше: Новая схема мошенничества госрегистраторов полностью дискредитирует Минюст:http://n-v.com.ua/novaya-sxema-moshennichestva-gosregistratorov-polnostyu-diskreditiruet-minyust-bagirov/

«Це якесь замкнуте коло,  - говорить Багіров. - В той час, як одна рука відміняє, інша працює на рейдерів. Комісія відмінила одне незаконне втручання у держреєстр, але інший держреєстратор тишком-нишком вніс нові зміни, на які рішення комісії вже не розповсюджується. І немає жодної можливості припинити цей правовий безлад. Таким чином втратити своє майно може будь-хто і не зможе нічого з цим зробити.

Ми подали повторну скаргу на ці дії, але Мін`юст затягує розгляд питання. Керівник департаменту нотаріату Гайдук відмовився зі мною зустрічатись, ховаються від журналістів і правозахисників також і інші чиновники. Але так не може продовжуватись – владу ми найняли, вона працює для нас за наші гроші, і ми знайдемо спосіб примусити їх виконувати свої обов’язки», - зазначив Багіров.

Голова правління «Міжнародної Ліги захисту прав громадян України» повідомив, що з метою більш ефективного тиску на владу, була створена мобільна група у складі правозахисників, юристів, журналістів,  за допомогою якої буде відбуватись контроль за діями чиновників.

«Ми звернулись до Дарницької прокуратури, до процесуального прокурора, з вимогою вручити Ірині Дорошенко під підпис останній наказ Мін'юста, який затверджує її незаконність перебування на посаді ректора МАЕМ, і попередити її, що будь-які намагання вчиняти протиправні дії будуть каратись згідно діючого законодавства.

Також у Дарницькому управлінні поліції старшому слідчому, в присутності журналістів, була вручена заява з вимогою завадити рейдерам незаконний вивід грошей з МАЕМ.

Слід зазначити, що свої шахрайські маніпуляції  рейдери проводять під охороною тітушок і, головне, під надійним прикриттям співробітників ДСО, які  стали на бік рейдерів.

За словами Багірова, поліція охорони не мала жодного права заходити на об’єкт та охороняти рейдерів, не пускаючи на територію МАЕМ ні журналістів, ні правозахисників.

«Я особисто зустрічався з керівником ДСО генералом Будніком, якого давно знаю, з яким був у гарних стосунках, ми товаришували. Намагався переконати його у протиправності дій ДСО, в тому, що немає жодних підстав охороняти рейдерів, що це незаконно. Але він не захотів мене слухати, напевно в нього вже були свої домовленості з рейдерами. Я зустрічався з підприємцями – по всій Україні поліція охорони працює на рейдерів,  віджимає майно в людей. За останній період я чув про кілька десятків таких випадків - це вже система», - розповів Е. Багіров.

Правозахисник підкреслив, що ситуація в Україні дуже напружена, а правовий безлад, корумпованість чиновників і правоохоронних органів ведуть країну в прірву. І, якщо влада цього не зрозуміє, якщо не змінить відношення до своїх обов`язків – то дуже швидко втратить свої крісла, або, швидше всього, змінить їх на нари.

Киевское метро готовят для российских терактов? - расследование

sergiyzvutyazny 25.05.2017 в 09:56

В Украине разгорается грандиозный скандал, связанный с передачей контроля за стратегическими коммуникациями и, в первую очередь – метро, компаниям российских олигархов и структурам ФСБ.

Последним ярким подтверждением опасной тенденции стал выигрыш тендера по проектированию метро на столичный массив Виноградарь компанией ООО ”Киевметропроект” : она предложила за свои услуги наименьшую среди других участников сумму - 141 млн гривен.

Однако пусть вас не вводит в заблуждение название организации. Из проведенного расследования программы ”Схемы” - совместного проекта Радио Свобода и телеканала ”UA: Первый”, стало известно, что конечным бенефициаром компании-победителя является российский олигарх, миллиардер, давний партнер Романа Абрамовича Валерий Абрамсон, который перед самым тендером, через свою компанию ValartEngineering, приобрел ”Киевметропроект”. Видимо, данная операция была проведена дабы не привлекать внимание к предыдущему владельцу компании - российскому Институту ”Мосметропроект”, основанному Министерством имущественных отношений России.

Связи Абрамсона

Расследование программы СХЕМЫ:

https://www.youtube.com/watch?v=q08bZH7XerQ

В то время, как Украина продлевает санкции против России, формального запрета на участие российского бизнеса в украинских государственных тендерах нет. Потому некоторые бизнесмены из РФ, чтобы привлекать меньше внимания, маскируются под западные компании.

Однако, как говорится, шила в мешке не утаишь, и российские уши торчат в этой сделке со всех сторон.

Самое интересное, что в Киевском метрополитене не скрывают факта причастности российского капитала к фирме-победителю тендера на проект новой ветки метро.

”Украинское законодательство обязывает выбирать компанию с наименьшей ценой. ”Киевметропроект” предоставил наименьшую стоимость. В то же время законодательство Украины не запрещает выбирать россиян в подрядчики, и не требует от ”Киевского метрополитена” проверять такие данные. Есть у нас специальные органы - СБУ, которая проверяет всю информацию, вызывающую какие-то подозрения”, - прокомментировала вопрос журналистов Наталья Макогон.

А директор компании ООО ”Киевметропроект” Виктор Яникин заявил про Абрамсона следующее: ”Паспорт у него американский, я его видел. Он сам показывал. Очень интересный паспорт. Страницы там со всякими зверушками. Я думаю, что у него бизнес по всему миру - там, где выгодно”.

Виктор Яникин

Мы наверняка не знаем, где выгодно Амбрамсону вести свой бизнес, но точно известно, что сам Яникин регулярно ездит в Москву. Зачем - быть может для согласования своих действий и проектов с ФСБ? И вот этим фактом как раз и должно плотно заинтересоваться СБУ. Равно как тем, что сервера компании, имеющей доступ к украинским стратегическим подземным коммуникациям, находятся в России.

Таким образом, пока украинская власть выборочно, и по непонятным принципам, вносит в санкционный список российские компании, не имеющие прямого отношения к оборонно-промышленному комплексу РФ, чтобы не давать им зарабатывать в Украине, ”на местах” не стесняются и не боятся выбирать россиян для исполнения работ по государственным тендерам. И ссылаются на отсутствие запретов на такие действия. Налицо непоследовательность украинской власти, заключают журналисты ”Схем”.

Ладно, если бы компания Абрамсона действительно была бы лучшей в своей области и Киев выбрал бы надежность и качество по разумной цене. При том, что фирма ООО ”Киевметропроект” не имеет специального допуска от СБУ, как два ее конкурента по тендеру, а также и близко не имеет такого опыта, как два других участника.

Кроме того, возникает подозрение, что более низкая цена, предложенная «Киевметропроектом», получилась отнюдь не от скромности запросов и доброты душевной, а именно благодаря поддержке российского капитала, который в желании получить доступ к украинским стратегическим объектам, готов демпинговать, и играть на понижение лишь бы получить выгодный заказ.

Кто такой Абрамсон и зачем ему украинское метро

Валерий Абрамсон - почетный строитель России, бизнесмен, тесно интегрированный в российские структуры, в т.ч. окологосударственные. Он входит в экспертный совет при комитете Госдумы по вопросам строительства, возглавляет комитет предпринимательства в сфере архитектуры московской торгово-промышленной палаты, а также совет директоров фирмы ”Метрогипротранс”, разработавшей проекты всех нынешних работающих линий Московского метрополитена. Кроме того, Абрамсон также возглавляет строительную компанию ”Инфрастуктура”, которой до недавнего времени владел на пару с российским олигархом Романом Абрамовичем. Эта фирма освоила миллиарды российских бюджетных рублей в построении мостов, тоннелей, дорог.

По информации Факты ICTV, в Украине Абрамсон начал свой бизнес, пытаясь скупить все ключевые институты, занимающиеся проектированием метрополитенов. В частности, россиянам удалось купить ”Харьковметропроект”. Также они пытались установить контроль над генеральным проектировщиком Киевского метрополитена – ”Проектным институтом ”Укрметротуннельпроект”.Однако не сумели этого сделать, так как институт находился в списке предприятий, не подлежащих приватизации. После этого россиянами была зарегистрирована новая проектная организация – ”Киевметропроект”, в которую они начали агрессивно переманивать специалистов из столичных проектных организаций.

По мнению опрошенных журналистами экспертов, интерес россиян к проектированию украинских метрополитенов может объясняться тем, что в случае полномасштабного военного вторжения, информация о подземных коммуникациях главных украинских городов будет иметь огромное значение. Получается, что чиновники КГГА отдают стратегические объекты городской инфраструктуры в руки компании, «руководство которой, очевидно, контролируется ФСБ».

И кто может гарантировать, что в случае обострения российско-украинских отношений, подконтрольные россиянам через подобные структуры стратегические объекты Украины и, в первую очередь метро, не станут мишенями для терактов? Ведь кроме столицы, российские структуры также рассчитывают проектировать и строить метро в Харькове.

Как бы то ни было, а общественность, СМИ должны проконтролировать СБУ, МВД, КАБМИН и другие структуры принять срочные меры, чтобы данная коллаборационистская сделка была отменена, а вероятность подобных операций в дальнейшем – сведена к нулю.

{ 1 Комментариев }

Днепропетровские прокуроры разыграли цирк с вручением повесток случайному лицу

sergiyzvutyazny 04.05.2017 в 12:59

Как следователи Днепропетровской прокуратуры через подставное лицо «надули» суд и добились задержания невиновного человека.

Когда юристы и правозащитники читают обстоятельства этого дела, у них округляются глаза и появляется выражение «Я видел всякое, но с таким еще не сталкивался».

И действительно, ситуация, в которую попала налоговый сотрудник из Днепра Ирина Мазепина, напоминает театр абсурда, где плохие сценаристы, в данном случае следователи областной прокуратуры, для выкройки сюжета выдумывают такие ходы, что самый неискушенный зритель понимает – не только его, но и все «театральное сообщество» держат за полных идиотов.

История вопроса

Ирина Дмитриевна Мазепина - сотрудник налоговойс 30-летним стажем, всю свою жизнь проработавшая на госслужбе.  Важных постов не занимала, на яхты, квартиры и престижные иномарки, как многие «более удачливые» коллеги, не наскребла. Типичная рабочая лошадка, копающаяся в цифрах, отчетах и прочих скучных вещах, и продвигающаяся по служебной лестнице гораздо медленней, чем бежит возраст. К 56 годам дослужилась до замначальника налоговой инспекции Новокодацкого района г. Днепра.

  

Ирина Мазепина

После Революции достоинства новая власть задекларировала беспощадную борьбу с коррупцией. Сверху пошли директивы о необходимости дать конкретный результат, который можно будет предъявить обществу.

До славного города Днепра вектор борьбы с коррупцией дошел в 2016 году, когда в июле 2016 года новоназначенный генеральный прокурор Украины Юрий Луценко уволил пару заместителей прокурора области, и поставил задачу - срочновывести показатели отловленных коррупционеров на значимо высокий уровень.

Именно тогда на сцену ярко заявился тогдашний начальник следственного отдела областной прокуратуры Роман Токарь, который метил, как минимум, на зампрокурора области.   

Для продвижения по карьерной лестнице этому деятелю было необходимо громкое коррупционное дело, желательно с задержанием, арестом и прочими яркими атрибутами.

Точно неясно, по каким критериям «орлы Луценко» выбирают себе жертв - назовем те, без которых нельзя обойтись. Для важности дела необходимо, чтобы претендент занимал какой-то пост, но не был завязан с местной элитой, не имел прочных связей в правоохранительных органах и органах власти - иначе делу не дадут ход. К своему несчастью, таким критериям в Днепре наилучшим образом соответствовала Ирина Мазепина, из-за чего и угодила под каток этого «избирательного права».

Схема наезда на нее прокуратуры – из той же оперы бездарных сценаристов.

В один день, по месту работы и в квартиру, которую снимала Мазепина, налетают следаки. Проводят обыски и изымают вещи и документы, обязательно(!), со всеми возможными и невозможными нарушениями протоколов. Например, в случае с Мазепиной, документы изымались целыми папками, без обязательной описи, не было необходимых по закону понятых, изымались личные вещи, не имеющие никакого отношения к делу, и масса других сопутствующих нарушений, в последствии подтвержденных решением суда.

Но нас удивляет, конечно, не это. После обысков к делу подключаются «эксперты», которые «внимательно» изучают результаты и акты налоговых проверок. Особо не утруждаются, выбирают первый попавшийся акт, и пишут умозаключения из серии «а если бы у рыбы была шерсть, то точно были бы и блохи» о якобы найденных там грубых нарушениях. Пишут – «от фонаря», любой настоящий эксперт разрушит их выводы в два счета. Но даже этих «найденных» и высосанных из пальца нарушений едва хватило бы для вынесения дисциплинарного взыскания, и то, если сильно натянуть, опустить незаконность всей операции, и найти хотя бы один документ, подписанный лично Мазепиной. Но разве принципиальный, взыскательный следователь остановится перед такими мелочами!?

Или взятка $ 10 тысяч, или пойдешь по этапу

В нашем случае, такими следователями выступили прокуроры Днепропетровской областной прокуратуры Голубинский И. В. и Брусенцова И. Л., которые зарегистрировали в отношении И. Мазепиной уголовное производство по статье ч.2 ст.364 КПК (злоупотребление властью или служебным положением). Хотя любой юрист скажет, что характер выявленных «экспертом» якобы нарушений, никоим образом не тянет на уголовку, максимум – дисциплинарную ответственность. Да и на нее не тянет.

Но какая же борьба с коррупцией без уголовного обвинения, без ареста?

В результате, по сфабрикованному обвинению Мазепину арестовывают и направляют в Днепровский СИЗО, где она проводит два месяца кошмара, давления и угроз. Затем, видимо, чтобы сломить женщину психологически, ей устраивают этапирование в Криворожский СИЗО - такой себе известный на всю страну аналог «Гуантанамо», в простонародье «Бублик». Этапируют, якобы для проведения следственных действий, которые, конечно не проводились, да и не могли быть проведены, поскольку ни фигуранты, ни предприятие, по которому выносились экспертные заключения, к Кривому Рогу никакого отношения не имеют. Там жертва прокурорского произвола провела еще месяц. Кстати, в своих жалобах ГПУ на преступления следователей Днепровской прокуратуры, Мазепина указала, что на допросе у Голубинского, последний предложил ей закрыть дело за 10 000 долларов США. Теперь все сходится, иначе было бы как-то совсем неправдоподобно.

В результате, наскоро сшитое из белых ниток и рваных лоскутков дело таки передают в суд. Но не сразу. Осознавая стремительно надвигающийся оправдательный приговор, дело пытаются «хоронить» в судах, используя всякие процессуальные уловки, вроде определения и так всем известной подсудности и пр., а Мазепина, соблюдая домашний арест, на который судом была изменена мера пресечения, дожидается его окончания. Как бы то ни было, сломить ее дух так не удалось.Но суд не спешит даже принимать дело к рассмотрению. Судьи, конечно, взяточники, но не настолько, чтобы шить срок забесплатно невинному человеку только потому, что этого хочет прокуратура. Тем более, что данная история обретает всеукраинский резонанс.

Тем не менее, первый этап законникам частично удался – фактический инициатор незаконного уголовного преследования Мазепиной, Роман Токарь получает должность зампрокурора области.

И тут мы подходим к самому интересному, так сказать, кульминации спектакля.

Судья подставу не заглотнул

Понимая нутром, что дело Мазепиной в суде развалится, прокуратура решает ударить по второй, и в 2017 году, руками тех же следователей, открывает новое дело. Вы будете смеяться, но схема остается та же – унылое, высосанное из пальца заключение «эксперта» по наличию признаков нарушения закона в одной из проверок, в которой снова даже подписи Мазепиной ни на одном документе нет. Если бы хоть эта проверка была обжалована предприятием, если бы хоть тень несогласия с выводами налоговых инспекторов от проверяемых поступила…не нашли. Старые грабли милее новых схем.

Однако на сей раз следователи реально просчитались. Дело в том, что днепропетровские судьи уже дули на воду, и выносить постановление о повторном аресте, по той же схеме, когда и первое дело фактически лопнуло и сильно воняет, не спешили. А вызвать «подозреваемую» на законных основаниях, чтобы вручить подозрение в совершении преступления и получить санкцию суда на арест, следователи не посчитали нужным. В то время, Мазепина И. Д. после всех потрясений, пребывала в отпускена больничном, и находилась у сына под Киевом. Все контакты и телефоны она передала в прокуратуру, так что установить ее местонахождение или связаться с ней, не представляло трудности. Однако следователям это как раз было и не нужно – в результате, они вручают сообщение о подозрении начальнику Мазепиной, зная, что она находится в отпуске и получить его не сможет,что является грубейшим нарушением процессуального права.

И вот теперь самое интересное!

Понимая, что без личного вручения подозрения и без явки в суд Мазепиной, повторно арестовать ее не удастся, а начальство требует результат на вчера, следователи проворачивают следующую операцию. Выслеживают дальнюю знакомую Мазепиной – некую Рудневу Виту Александровну, которая внешне чем-то похожа на подозреваемую. Затем хватают ее прямо на приеме у врача, и под видео засовывают в руки кучу всяких документов, адресованных Мазепиной! Жертва даже сказать ничего не успела, не то что расписаться. Чувствуете размах прокурорского таланта?

То есть, все чисто и законно, протокол соблюден, а то, что человек не тот – так это еще доказать надо. Теперь вы видели ВСЕ!

К чести Рудневой, после первичного шока, когда она чуть не подхватила инфаркт, женщина осознала, какую дьявольскую штуку с ней провернули и готова бороться за свои права, а также свидетельствовать в суде против «оборотней в погонах».

Но вернемся к нашим «героям». Изнасиловав психологически Рудневу, со всеми этими фальшивыми расписками, прокуроры идут в Жовтневый районный суд Днепра, и убеждают судью Антонюка в том, что дело сделано, повестки вручены тому, кому следует, и надо выносить постановление об аресте Мазепиной. Судья постановление выносит, но не об аресте, а о задержании и доставке подозреваемой в суд…а там будет видно.

На суде Мазепина, вместе со своим адвокатом, вывалили на судью всю правду – о подставе, о вручении повесток совершенно постороннему человеку. Когда судья Антонюк услышал про все эти нюансы, и получил подтверждение от прокурора Заворотней (ну не хватило ей воли и мастерства соврать), что все так и было, у него чуть у самого приступ не случился. За такие дела в Высшей квалификационной комиссии могут и мантии лишить! А по сему, от греха подальше, и, видимо, в отместку за подставу, вдруг принял законное решение, и отказал прокурорам во всем. А заодно, указал что Мазепина вообще даже статуса подозреваемой не имеет.

Что дальше?

Само собой, защита подозреваемой на весь этот жесткий цирк подала в суд. Суд, после того, как узнал, что все узнали о подставе, собирается вынести оправдательное решение, дабы не навесить на себя всех собак. Делом активно заинтересовались центральные СМИ, и теперь перед Генеральной прокуратурой стоит очень непростая задача – как разрулить этот скандал.

Собственно, вот о таком ноу-хау не слышало большинство матерых правозащитников. А ведь прокуроры сами признали в суде, что делают так постоянно. И правильно! Зачем заморачиваться и искать человека, зачем ждать, слать ему повестки, соблюдать процессуальные нормы, если достаточно найти «похожего по возрасту и полу» - и представить как подозреваемого. Это ж сколько времени и сил можно сэкономить, если держать при прокуратуре небольшой «театр актеров», которым в любой момент под любыми именами, можно вручать повестки по любым делам!

Отметим, что вал подобных злоупотреблений увеличился после того, как заработала новая форма УПК, где содержится понятие «сделка со следствием», как в Америке. Но в США уровень правосудия несравним с нашим. Правозащитники говорят, что существует негласное указание сверху – и прокуратуре, и судам, избирать меру пресечения по «коррупционным» делам, именно содержание под стражей. С тем прицелом, что за время ареста человек не выдержит лишений, и пойдет на сделку со следствием, а заодно, глядишь, и сам на кого-то наговорит. Такой формат облегчает работу правоохранительных органов, и лишает их необходимости собирать документы, доказывать вину. Но при таком подходе о победе над коррупцией даже мечтать не приходится. Напротив, органы становятся главными коррупционерами в государстве.

Справедливости ради, надо привлекать к уголовной ответственности всех причастных к описанному выше беспределу, и ставить вопрос на коллегии ГПУ о немедленном снятии всех причастных лиц с занимаемых должностей.Ну, и лично Юрий Луценко должен проявить принципиальность и примерно наказать виновных, допустивших в его ведомстве такое мерзкое «шапито».

Редакция будет продолжать следить за этим делом, и сообщать о ходе расследования.

Антон Мостовой

Татьяна Мудрик

Земельні рейдери підірвали фермера гранатою - поліція розводить руками

sergiyzvutyazny 03.05.2017 в 17:35

Напередодні, 2 травня, у вікно будинку фермера з с. Преображенка, Чаплинського району, Херсонської області Миколи Мартиновця кинули бойову гранату Ф-1.  За словами фермера, вибух пролунав о 4:15 ранку, коли він із дружиною вже спали.

Наслідки вибуху гранати

«Бандити розбили каменем вікно та жбурнули всередину хати гранату Ф-1. Від потужного вибуху здригнувся весь будинок, повилітали віконні шибки, двері та стіни пошкодило осколками, а все майно, що знаходилось всередині кімнати, знищено», - розповів журналістам Микола Микитович.

Гранату кинули у це вікно

На щастя, фермер із дружиною спали в іншій кімнаті, а в тій, що була знищена вибухом, Микола Микитович працював за комп’ютером пізно увечері. Напевно, бандити думали, що саме в цьому приміщенні й буде знаходитись Мартиновець.

За словами фермера, замовники вибуху добре відомі як самому фермеру, так і правоохоронним органам.

Сергій Назарчук

Це – місцеві земельні рейдери Сергій Назарчук і Валентин Сидоренко з ТОВ «Украгросолід Інтернешнл».

Володимир Артюшенко

Організатором вибуху, на думку фермера, ймовірно виступив їх поплічник, голова Преображенської сільської ради Володимир Артюшенко, відомий своїми зв’язками у кримінальному світі, і від якого Мартиновець раніше отримував численні погрози розправи. Крім них у фермера немає ворогів, і його фізичне знищення відкрило б рейдерам шлях до захоплення земель, що їх обробляє за договорами оренди господарство Мартиновця – СПрАТ ім. Кірова.

Як розповів адвокат фермера, вже рік тривають спроби вищеназваних рейдерів захопити землю Миколи Микитовича - вони знищували його посіви отрутохімікатами, підробляли документи і договори розірвання оренди на свою користь, підкупляли і залякували людей, але захопити чужу власність їм поки що не вдалося.

Фермер неодноразово звертався із заявами до вищого керівництва поліції і прокуратури, навіть до президента України Петра Порошенка, попереджав про можливі наслідки, але належної реакції правоохоронців досі не було. Фермер впевнений, що місцева поліція і прокуратура працюють у змові із бандитами, а обласне керівництво їх покриває.

Докладніше про тиск рейдерів:http://n-v.com.ua/u-poroshenka-zapitali-yak-fermeru-zaxistitis-vid-banditiv-yakshho-tix-pokrivaye-vlada-vidkrite-zvernennya/

І от бандити, відчувши свою повну безкарність, вдалися до крайніх мір – замах на вбивство.

Зранку на місце злочину з’їхалось поліцейське керівництво з області.Були начальник слідчого відділу поліції області Микола Вербицький та його заступник Михайло Зайцев. Також місце теракту детально оглянули експерти-підривники, які й встановили, що за пристрій було застосовано бандитами.

Частина гранати Ф-1

Правоохоронці пообіцяли розібратись і покарати винних, але віри їм немає, бо злочини проти Мартиновцяскоюються чи не кожен день, а реакції на них немає.

Якщо на цей раз все знову спустять на гальмах, якщо від правоохоронців Херсонської області не буде невідкладних рішучих дій по затриманню організаторів та виконавців теракту, це означатиме, що поліція і прокуратура остаточно стали підрозділом земельної мафії Херсонщини. 

Тим часом, зранку, 3 травня, техніка ймовірних замовників замаху на Мартиновця знову виїхала на поля фермера та продовжує знищувати його посіви на очах у поліції та селян.

Відео-звернення Миколи Мартиновця:

https://www.youtube.com/watch?v=Uy0Z7ms70VE&feature=youtu.be

Без нового закона Минюст бессилен против коррумпированных госрегистраторов – Багиров

sergiyzvutyazny 25.04.2017 в 13:37

Раскрыта новая схема должностных преступлений госрегистраторов на службе рейдеров, позволяющая безнаказанно отбирать имущество у любого.

                                

Вот уже несколько месяцев в СМИ не утихает скандал по поводу рейдерского захвата Международной Академии экологии и медицины (МАЭМ).

Напомним в двух словах суть конфликта. В январе 2017 года группой лиц под руководством главврача Киевского роддома №5 Михаила Макаренко, с помощью коррупционных связей в прокуратуре, используя угрозы и подделку документов, посредством незаконных действий госрегистратора Панковой О.Е., был незаконно изменен состав учредителей МАЭМ, а также руководство Академии. Ректором по бумагам стала представитель рейдеров Ирина Дорошенко, а законный ректор, основатель МАЭМ Михаил Салюта временно потерял контроль над ВУЗом, так как нанятая рейдерами госохрана и юристы захватчиков всячески препятствовали его деятельности.

Подробная история вопроса: http://www.ukrpress.info/2017/02/20/yak-banda-akushera-makarenka-zahoplyuvala-mizhnarodnu-akademiyu-ekologiyi-ta-meditsini/

В ситуацию активно включилось правозащитное сообщество. В частности, глава правления МГО «Международной Лиги защиты прав граждан Украины» Эдуард Багиров провел пресс-конференцию по этому поводу, были осуществлены ряд мер по отмене незаконных решений в пользу рейдеров.

В результате комиссия Минюста, ознакомившись с материалами дела и разобравшись с махинациями рейдеров, вынесла решение по букве закона, отменяющее незаконные действия госрегистратора Панковой О.Е. О чем вышел соответствующий указ Минюста №1312/5 от 20.04.2017 года. Данный факт подтверждает незаконность завладения группой лиц корпоративными правами МАЭМ  и смену его руководителя.

Однако вскоре после выхода данного указа, стало известно, что во время работы комиссии Минюста по данному вопросу рейдеры наняли другого госрегистратора Орел Л.В., которая еще до вынесения решения комиссии, провела в ЕГР новую регистрацию прав рейдеров на МАЭМ!

Формально регистратор имела на это право, так как в момент ее действий еще не было вынесено решение Минюста. В результате, по записям в госреестре, права на МАЭМ снова числятся за рейдерами.

«Данная ситуация недопустима, - комментирует Эдуард Багиров. - Ведь получается, что сколько бы законные владельцы не бились, сколько бы не подавали жалобы, сколько бы указов об отмене незаконных изменений в Госреестр не издавал Минюст, все заканчивается безрезультатно. Пока комиссия изучает дело, у рейдеров есть достаточно времени найти очередного коррумпированного госрегистратора, который внесет новые данные еще до выхода минюстовского приказа. Получается замкнутый круг, разорвать который можно только принятием соответствующего закона в ВР, который будет предусматривать механизм недопущения подобных сделок, а также ужесточит личную ответственность госрегистратора за его действия по заказу рейдеров», - заявил правозащитник.

«Такие проколы дискредитируют сам институт права, дискредитируют целесообразность работы комиссии Минюста, дискредитируют сам Минюст, - считает Эдуард Багиров. - Если не прекратить эту схему, если не выбить из-под рейдеров этот хитрый прием, то под угрозой потери своего имущества, недвижимости, корпоративных прав может оказаться каждый, даже президент Украины Петр Порошенко, у которого таким вот способом, злоумышленники в сговоре с госрегистраторами, могут отобрать имущество, и по закону он ничего не сможет сделать. Мы готовим соответствующий законопроект, и просим народных депутатов, а также министра юстиции Павла Петренко поддержать этот важнейший для будущего Украины закон»,- подытожил Багиров

Директор «Фанчі-інвест» Роман Стефанчишен заявив про системне переслідування з боку правоохоронних органів Миколаївщини

sergiyzvutyazny 21.04.2017 в 18:18

Зокрема, під час прес-конференції в «Інтерфакс» Роман Стефанчишен поскаржився журналістам на дії поліції і прокуратури Новоодеського і Вознесенського районів, Миколаївської області, відзначивши прокурора Вознесенського району Віталія Шевченка, суддю Баранкевич та новоодеського прокурора Олега Наливайченка.

За його словами, переслідування розпочалось у 2014 році, після смерті його батька, який з 2012 року придбав базу і започаткував підприємство з виробництва сільськогосподарської продукції.

«Коли помер батько, я на той час був держслужбовцем, але розуміючи, що батьківська справа може зникнути, що все майно без господаря розкрадуть, я прийняв рішення очолити підприємство. І в серпні 2014 р. була заснована компанія «Фанчі-інвест». Ми розбудували базу, закупили обладнання в Німеччині, створили холдинг повного циклу з вирощування, переробки і виробництва готової сільгосппродукції. Зараз в нас працює 300 чоловік, ми експортуємо свою продукцію до 6 країн, і являємся найбільшими платниками податків в Новоодеському районі», - розповів Роман Стефанчишен.

Відео про розвиток підприємства:

https://www.youtube.com/watch?v=-x9oI-L3ubk

«Але відразу, як я виявив бажання продовжити родинну справу, на мене розпочався тиск зі сторони очільників місцевих правоохоронних органів - вони хотіли поставити своїх керівників і отримати контроль над підприємством. Звичайно ж, я на таке не погодився, - розповідає директор ТОВ «Фанчі-інвест». - Відтоді на мене і підприємство розпочався тиск – різноманітні перевірки, обшуки, надумані кримінальні справи. Зокрема, шукаючи привід, щоб ускладнити мені життя, керівник Новоодеської поліції порушив справу за ст.243 – незаконне зберігання зброї, відкриту по факту придбаного мною сувеніра – козацької шаблі. І це при тому, що я офіційно оформив її в поліції та була проведена експертиза цієї шаблі, яка не виявила нічого протизаконного».

Заява Стефанчишена, щодо сувенірної шаблі:   https://www.youtube.com/watch?v=bfVha8xsbQE

«Ситуацію ускладнило й те, що я погодився продати автівку мого батька – «Тойоту камрі» керівнику Новоодеського відділу, Вознесенської місцевої прокуратури Олегу Наливайченку. Отримавши контроль над автівкою, прокурор відмовився платити гроші, натомість розпочав компанію по переслідуванню мене і мого підприємства», - поскаржився Роман Стефанчишен.

Подробиці шахрайських дій прокурора Наливайченка: http://novosti-n.org/ukraine_article/read/13911.html

«Звичайно, я не збирався здаватись, і написав декілька заяв до вищих інстанцій, зокрема, ГПУ. На честь вищого керівництва української прокуратури, вони відреагували адекватно і по закону. Проти Наливайченка була порушена справа, кілька слідчих були відсторонені від роботи. Але для поліпшення загальної картини цього замало», - наголошує Роман Стефанчишен.

За словами директора ТОВ «Фанчі-інвест», на місцевому рівні в Новоодеському і Вознесенському районах відбуваються дивні речі. Замість того, щоб виконувати свою роботу, захищати закон та припиняти незаконні дії, місцеві силовики кришують шахраїв, які розкрадають все, що погано лежить, та закривають очі на численні правопорушення - такі як незаконна вирубка лісів, або незаконний видобуток піску. Більше того, силовики переслідують місцевих активістів, які прагнуть домогтися справедливості та відстоюють інтереси громади. 

«В районі безліч корупційних проблем. Наприклад за одну ніч, в лісі Новоодеського району було незаконно  вирубанота вивезено більш як 300 вікових дерев! Як фаховий юрист, я допомагав одному Новоодеському активісту, що бореться проти вирубки лісів. В цього активіста виникли проблеми із ново одеськоюсуддею Баранкевич, яка дала Вознесенській прокуратурісанкцію на обшук в господарстві цього активіста. Обшук проводила слідча – підлегла прокурора Наливайченка, за поданням судді із іншого району. Це пряме порушення територіальної підслідності, що свідчить про міцні корупційні зв’язки. І такі приклади типові для місцевих правоохоронців.

Нещодавно був випадок, коли людину намагались незаконно осудити за вбивство, підкинувши на місце злочину його недопалки. На щастя, суд виправдав цю людину, але такі методи застосовуються скрізь. Більшість людей боїться відкрито виступати проти місцевих корупціонерів.

Вони діють хитро і підступно – відкривають надумані справи не проти когось конкретно, а за фактом. Тим самим, усуваючи людину, на яку хочуть тиснути, від права ознайомлюватись із документами слідства»,розповів Роман Стефанчишен.

На останок, директор «Фанчі-інвест» виразив надію, що ситуація із корупцією на місцевому рівні поліпшиться і люди, які хочуть працювати чесно, будуть відчувати підтримку закону. Але для цього керівництву країни треба докласти максимальних зусиль та продемонструвати не на словах, а на ділі своє бажання викорінити ганебні явища в правоохоронних органах.

Довідка:ТОВ «Фанчі-інвест» - сільськогосподарський виробничий холдинг повного циклу. Є найбільшим платником податків в Новоодеському районі, Миколаївської області. Виробляє крупи, кілька видів макаронної продукції  торговельної марки «Fanchi», смажені зернята торговельної марки «FanSnekki» від «Fanchi», паливні гранули із лушпиння насіння соняшника. На підприємстві працює 300 людей, є власна сертифікована лабораторія перевірки якості. Продукція «Фанчі-інвест» експортується до 6 країн.

Начальник Київської митниці Тупальський провернув корупційні схеми на 270 млн. гривень – нардеп Немировський

sergiyzvutyazny 21.04.2017 в 17:36

21 квітня 2017 року, в агентстві УНІАН відбулась прес-конференція народного депутата України Андрія Немировського, під час якої депутат звернувся до керівництва НАБУ, ДФС, ГПУ, СБУ та НАЗК, щодо шахрайських схем в.о. начальника Київської міської митниці та начальника митного поста "Столичний" Сергія Тупальского.

Зокрема, Андрій Немировський заявив про відсутність реакції з боку правоохоронних органів, відносно фактів протиправної діяльності Київської міської митниці, виявлених та висвітлених ЗМІ під час журналістських розслідувань.

Відео-звернення з прес-конференції:https://ovva.tv/unian-konferencii/obrashtenie-k-rukovodstvu-nabu-dfs-gpu-i-sbu-otnositelno-moshennicheskih-shem-kievskoj-tamozhni-full?utm_source=all&utm_medium=player&utm_campaign=media

Повну версію відео з прес-конференції можна скачати тут:http://dropmefiles.com/1etVR

«Хочу звернутись до керівництва НАБУ, НАЗК, СБУ, ДФС та Генеральної прокуратури з приводу перевірки фактів незаконної діяльності  в.о. начальника Київської міської митниці та начальника митного поста "Столичний" Сергія Тупальского, - розпочав свій виступ народний депутат. - Діяльність цього високопосадовця привертає увагу не тільки тому, що останнім часом багато корупційних схем за його участю було опубліковано в ЗМІ, а й тому, що завдяки зв'язкам цієї людини з керівниками правоохоронних органів, заяви громадськості, журналістів та народних депутатів нахабно ігноруються цими органами, які не хочуть помічати очевидні факти і схеми корупційної діяльності», - зазначив Андрій Немировський.

Депутат нагадав, що у 2010 році Сергієм Тупальским разом з рідним братом Олександром Тупальским було засновано митно-брокерську компанію ТОВ  "Тріумф-СВ", яка і до сьогоднішнього дня займається комерційною діяльністю, хоча Сергій вже, нібито, "на папері" не має до неї відношення. За свідченням А. Немировського, юридична адреса компанії співпадає  з місцем реєстрації  та фактичного проживання Олександра Тупальского (на столичних Вітряних  горах.).

«Схема роботи дуже проста, - розкриває подробиці нардеп.- Як тільки Сергій Тупальський приходить керувати черговим митним постом, він намагається  перенаправити усі найприбутковіші підприємства та організації оформлювати документи саме через фірму свого брата. Наприклад, з січня по серпень 2015року Тупальский очолював митний пост «Святошин», де оформленням вантажно-митних декларацій почала займатися саме «Тріумф-СВ», про яку до нового керівника на «Святошин» навіть ніхто не чув. За вісім місяців через неї було оформлено 475 вантажно-митних декларацій. 

Також до серпня 2015 року на посту «Столичний» через «Тріумф-СВ» було оформлено  тільки 86 декларацій, а вже з серпня 2015 року,  коли Тупальський почав працювати на цьому посту, по січень 2016 року вже 269», - повідомив журналістам Андрій Немировський.

Народний депутат зазначив, що згідно ЗУ "Про засади запобігання і протидії корупції" рідний брат відноситься до близьких осіб, а конфліктом інтересів вважається суперечність між особистими майновими, немайновими інтересами особи чи близьких їй осіб та її службовими повноваженнями, наявність якої може вплинути на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих їй службових повноважень.

За словами А.Немировського, це не єдиний факт, який було викрито ЗМІ в журналістських розслідуваннях, і за яким зазначені особи звертались до органів, які займаються протидією корупційним злочинам.

Зокрема, одна із схем викрита журналістами на посту «Столичний» (ТОВ «Софія промтех»), за якою однією із фірм не зазначалася реальна вага та замінювались в документах реальні якісні показники товару, змінилася на більш цікаву схему, яка полягає в наступному.

Схема шахрайства

За даними розслідування, в митній декларації тепер вказують реальний товар (описують, наприклад тканину, яка вона є). Але митну ціну вказують мінімально можливу. Як приклад, тканина може бути із ввізним імпортним митом в 0%, 1%, 2%, 5%, 8%. Митна ціна ризику для неї складає 3,3 дол/кг и 3,75 дол/кг на всю тканину. В декларації  заявляють тканину зі ставкою мита 8%, а ціну ставлять 2,2 дол/кг, а то і 0,5 дол/кг при реальній ціні ризика 3,75 дол/кг.

Для того, щоб визначити справжні характеристики товару та ціну ввізного мита, товар направляється в лабораторію. Лабораторія винесе рішення про те, який це саме вид тканини, щоб потім правильно визначити суми ввізного мита. Тільки після того, як лабораторія визначила що це за вид тканини -  декларація відправляється в тарифний відділ для визначення ціни.В підсумку митниця за результатами експертизи знає, який це товар і може визначити на нього ціну.

В приведеному вище випадку з тканиною, необхідно дати ціну не нижче, ніж ризикова ціна, тобто підняти її необхідно з 2,2 дол/кг до 3,75 дол/кг.Але в чому ж полягає хитроумна схема?

За той період - це приблизно 30-45 днів - поки лабораторія виносить рішення  з визначення «Що це за товар?», юридична особа, яка цей товар завезла (імпортер по митній  декларації) просто припиняє своє існування і закривається. Таким чином, мито до бюджету платиться набагато менше, ніж необхідно, за рахунок доплати. А компанія по суті вже не існує і доплату стягнути нема  с кого. Наприклад, за фактами, які оприлюднив народний депутат, компанія ТОВ "КІЙ ТОРГ" за 10 днів оформила 80 контейнерів з тканиною  за такою схемою.  І поки лабораторія видасть рішення про товар, а митниця порахує суму доплати до бюджету України, ТОВ "КІЙ ТОРГ" закриється і доплатити буде просто нікому. Бюджет не отримає  гроші.

Андрій Немировський також повідомив, що аналогічна схема недоплати діє і по взуттю.

«З березня 2017 року весь потік тканини з Одеського  порту був перенаправлений до Києва на пост «Столичний», оформлення якого діє за такою ж схемою: тканина заявляється  за заниженою вартістю, а так як митниця повинна перевірити вагу та характеристики товару, щоб виявити вартість вантажу, митниця відбирає зразки для визначення митного коду товару, а суб'єкт, який не хоче чекати експертизи і платити за простій товару, подає тимчасову декларацію, за якою сплачує до бюджету копійки від реальної вартості, і зникає з цим вантажем. 

По завершенню експертизи  лабораторією компанія  вже не існує, а відтак нема з кого стягнути борги», - зазначив Немировський.

За його інформацією, тільки за березень 2017 р., шістьма фірмами–примарами, як їх називають у Києві, було оформлено біля 200 контейнерів з тканинами за такою ж схемою. Це спричинило бюджетних втрат приблизно на 50 млн грн.! Загалом, за інформацією депутата, збиток від оборудок на Київській митниці лише за два місяці цього року нараховує більше 9 млн. доларів США, або близько 270 млн. гривень! 

Депутат підкреслив, що про всі ці схеми добре відомо  правоохоронцям, які все це, напевне, і покривають, тому що реакції на публічні заяви журналістів поки що немає. Також під час розслідування справи з'ясувалось, що заступник директора НАБУ Анатолій Новак і Сергій Тупальський є кумами. Може саме цей факт і є поясненням небажання НАБУ реагувати на кричущі факти корупції?

«Навіть навпаки, - говорить А.Немировський, - тиск іде з боку правоохоронних структур на тих людей, які займаються розкриттям цих схем, з приводу чого я вже звернувся до правоохоронних органів, а також до вищого керівництва правоохоронних структур країни. Сподіваюсь, що відповідні органи займуться, нарешті, розслідуванням цих фактів»,  - наголосив депутат.

Украинскому бизнесу по пунктам рассказали, как реально завоевать арабо-африканские рынки – видео

sergiyzvutyazny 14.04.2017 в 17:06

В агентстве «Укринформ» состоялась пресс-конференция UCCI Group, на которой презентовали уникальные возможности для отечественных компаний на рынке ОАЭ, стран Ближнего Востока и Африканского региона.

По мнению организаторов пресс-конференции, данное направление является одним из самых перспективных для развития международной торговли украинских производителей товаров и услуг. Главное в этом процессе - объективно оценить свои возможности и воспользоваться услугами профессионалов.

Видео с пресс-конференции:

 https://www.youtube.com/watch?v=geGEPXJF7ek

Виктория Рахматуллина, директор по развитию UCCI Group, лично представила общественности Практическую модель развития деловых взаимоотношений между Украиной и арабо-африканским регионом.

По ее словам, целью данного проекта UCCI является создание разветвленной сети национальных лобби по продвижению коммерческих интересов украинских компаний в арабо-африканском регионе.

«Для этого мы создали две реальные, работающие площадки. Первая - в ОАЭ, фри-зона JAFZA, которая покрывает весь арабский регион, и вторая - в Нигерии, которая покрывает Западную и Центральную Африку», - рассказала Виктория.

Директор по развитию UCCI Group рассказала о методах продвижения украинских компаний на арабо-африканский регион.

По ее словам, в первую очередь, успех на этих рынках для украинских компаний станет возможным и осязаемым, если принимать грамотное участие в профильных выставках и специализированных подготовленных площадках, которые и создает UCCIGroup.

«Работа на реальных площадках на конечных рынках очень важна, это позволяет всем участникам общаться и устанавливать контакты с активными местными игроками реального сектора экономики. Хочу отметить, что UCCI Group разрабатывает и сопровождает реализацию индивидуальных схем работы для каждой отдельной компании через две структуры: Бизнес Инкубатор и Бизнес Центр. У нас нет клише - мы работаем индивидуально с каждым предприятием. Нам важно, чтобы каждое предприятие получило конкретную реализацию на этих рынках. Кроме того, с целью информирования о принципах и методах работы на арабо-африканских площадках, мы проводим выездные тематические мероприятия в регионах Украины, построенные на практических примерах и оценке рисков выхода на конечные рынки», - подчеркнула Виктория.

Украинский Бизнес Центр UCCI

«Украинский Бизнес Центр - это площадка для льготной регистрации компаний с целью дальнейшего самостоятельного продвижения на арабо-африканский рынок. Также, это эффективные платформы для коммерческого запуска сформированных и уже предварительно опробованных стартап-кампаний и проектов. В работе Бизнес Центра самое важное, это создание системных решений для работы с проблемными странами в Африканском и Арабском регионах, а также организация работы с множеством мягких валют этих стран, что позволяет без рисков и потрясений осваивать новые перспективные направления», - пояснила главные моменты Виктория Рахматуллина.

Также, эксперт рассказала о принципах работы UCCI Incubator.

«Для работы в новом регионе, особенно таком как африканский и арабский, главное правильно оценить свой потенциал, перспективы и возможности реализации. Насколько бизнес сможет создать удачную коммерческую историю в новых специфических условиях. И очень часто встает вопрос, как же это сделать с минимальными затратами и с максимальным эффектом. Именно для помощи украинским компаниям в решении данного вопроса и был создан UCCI Incubator. Методы работы через UCCI Incubator логичны и понятны для всех. Мы предоставляем рабочее пространство на площадках UCCI в ОАЭ и Нигерии. На всех этапах мы обеспечиваем поддержку и помощь на новом для отечественного бизнеса рынке. Это и сопровождение сделок под ключ, помощь в переговорах, организации встреч с потенциальными партнерами и многое другое, все очень индивидуально, под каждую компанию. Наш 15 летний опыт и возможность работать через наши площадки, пользуясь нашей репутацией в этом регионе, позволяет украинским компаниям минимизировать финансовые затраты и риски и достигать реальных результатов», - рассказала Виктория.

По ее экспертному мнению, очень хороший эффект получается от участия отечественных компаний в выездных практических мероприятиях Украинского Бизнес Центра при поддержке самой крупной СЭЗ в мире JAFZA.

«Совсем недавно мы провели такое практическое мероприятие украинского Бизнес Центра UCCI в ОАЭ, участниками которого были четыре структуры:

1. ПАТ ”ПОЛТАВСКИЙ АВТОАГРЕГАТНЫЙ ЗАВОД” - в лице генерального директора Литовченко Андриана и коммерческого директора Гончарова Артема;

2. ООО "УКР-ТРЕЙД-ГРУП” – в лице коммерческого директора Резника Сергея;

3. ООО ”Агрозоосвит” – в лице директора и владельца Антонова Сергея;

4. Глава "Национального отраслевого партнерства в легкой промышленности Украины" - Голда Виноградская.

Было много полезных встреч, участники оценили свои возможности, свой потенциал на этих рынках, были проведены предметные переговоры о дальнейшем сотрудничестве, наметились потенциальные партнеры и клиенты. Все остались очень довольны и настроены на дальнейшую плодотворную работу. Еще раз скажу, мы открыты для всех компаний, независимо от их размера, и готовы помогать и прокладывать дорожную карту для наших партнеров под любой запрос», - подчеркнула Виктория Рахматуллина.

«Для этого, мы организуем украинские стенды на различных крупных выставках, которые могут заинтересовать украинский бизнес, ищущий пути выхода на новые рынки. Пользуясь случаем, хочу анонсировать два очень важных события.

От имени UCCI Group приглашаю украинский бизнес к участию на выставке INDEX DesignSeries которая пройдет 22-25 мая 2017года. INDEX DesignSeries является самым важным событием дизайна для региона и отображает новейшие мировые тенденции. Мы приглашаем профессионалов строительной отрасли, представителей архитектурных бюро, дизайнеров интерьеров. Более 35 тыс. посетителей, 45 стран-участниц, 20 павильонов, 9 направлений. Выставочная площадь 32 тыс. кв. м.

Кстати, одна из компаний, которая участвовала в выездной сессии в ОАЭ, уже принимает участие в этой выставке», - акцентировала спикер.

«Следующее событие – самое большое событие для пищевой отрасли, которое проводится в Африканском регионе. Это -  FOOD WEST AFRICA – УНИКАЛЬНАЯ ПЛАТФОРМА ДЛЯ УКРАИНСКИХ ПИЩЕВИКОВ.

Это самая масштабная продуктовая выставка африканского континента FoodWestAfrica, которая состоится 17-19 мая 2017г. Landmark центр, Лагос, Нигерия. На выставочной площади более 3 тыс. кв. м будут представлены более 200 экспонентов из 25 стран мира. UCCI Group является организатором коллективного стенда Украины, на котором отечественные компании смогут достойно представить страну. Став ее экспонентом, они получают доступ на динамично растущий нигерийский рынок, который особенно нуждается в продуктах питания».

Кроме собственно бизнес-направлений, директор по развитию UCCI Group рассказала также и о таком интересном проекте, как UCCI EDUCATION.

«Для того, чтобы в настоящем и будущем связи и понимание между нашими странами были более глубокими и, как следствие, работа результативной, мы и начали наш проект UCCI Education. В рамках данного проекта нами организован обмен студентами между ведущими ВУЗами Украины и арабо-африканского региона, как по академическим, так и практическим программам. Это позволяет строить будущее и готовить почву для дальнейшего сотрудничества по всем перспективным направлениям», - отметила Виктория Рахматуллина.

В пресс-конференции также принимала участие Глава "Национального отраслевого партнерства в легкой промышленности Украины» Голда Виноградская, которая подчеркнула важность прямого общения с партнерами из арабо-африканского региона.

«Спасибо UCCIGroup за возможность побывать в ОАЭ и познакомиться с новой системой координат ведения бизнеса, это был неоценимый опыт и яркие впечатления, - обратилась к присутствующим Голда Виноградская. - Наше агентство специализируется на помощи и продвижении наших дизайнеров и производителей товаров легкой промышленности на международных рынках. Видно, UCCI Group, благодаря системности и четко выстроенной платформе, делает очень правильные шаги. Все продуманно – с чего начинать, какие юридические, ментальные проблемы могут быть и как их избежать, как искать клиентов и правильно работать с партнерами, как правильно завершать сделки. У нас был целый ряд полезных встреч, которые показали новые перспективы роста. Были намечены планы и алгоритм действий, которые мы будем предлагать для потенциальных участников – представителей украинской сферы легкой промышленности. Недавно мы проводили конкурс «Прорыв в легкой промышленности» (Львов), в рамках которого учащиеся профильных училищ разрабатывали униформу для отельного и ресторанного бизнеса. Модели уже заинтересовали этот бизнес, заказы будут исполнять на базе училищ-участников конкурса. Мы также рассчитываем, что это направление будет востребовано и на международных рынках», - рассказала Голда Виноградская.

Почему Украина имеет перспективы на арабо-африканских рынках?

Отвечая на вопросы журналистов, в частности, какие результаты уже достигнуты и какие отрасли, кроме традиционно востребованной аграрной, могут заинтересовать арабо-африканские рынки, в частности рынок Эмиратов, Виктория Рахматуллина пояснила, что на самом деле ОАЭ - это открытая книга, куда могут заходить все.

«Не стоит забывать, что Эмираты постоянно растут, там строится множество отелей, бизнес и торговых центров. Им нужны новые дизайнерские решения в области архитектуры и интерьера, а у наших компаний в этом направлении отличные возможности - они вполне конкурентны. Украину все еще позиционируют, как аграрную страну. Надо уходить от этих стереотипов, уходить от сырья и выходить на готовую продукцию с высокой добавленной стоимостью. В этой связи показателен пример украинского завода ПААЗ, который является нашим клиентом – сейчас он поставляет автозапчасти для рынка Ближнего Востока. Под нашим зонтиком работают компании, которые продают оборудование для маслобоен Ирана и ОАЭ. Есть компании по экспорту торфа, у них также, благодаря нашей помощи, идет успешная торговля на Ближнем Востоке. Ряд небольших продуктовых компаний при нашем содействии уже нашли свои рынки сбыта в ОАЭ и успешно работают с местными супермаркетами.

Если выходить на рынок самим – это большие финансовые и временные затраты. Лобби и профессиональное сопровождение намного упрощает и ускоряет процесс выхода на международные рынки. Если бизнес будет это понимать, то будет лучше для всех. Наш инкубатор помогает мягко зайти на эти рынки, попробовать себя, получить ответ – да или нет, почему нет. Это тоже очень важно - реально оценить свои возможности, свой потенциал в этом направлении, чтобы знать, куда и как двигаться. Главное - действовать системно и соблюдать условия, прописанные в контрактах и соглашениях», – подытожила Виктория Рахматуллина.

Влада продала структурам екс-міністра Захарченка золотий рудник Мужієво — представники інвестора

sergiyzvutyazny 12.04.2017 в 15:12

В УНІАН відбулася прес-конференція, під час якої представники американської компанії–інвестораCengartFinancialInc.звернулися до Порошенкаі Луценка із закликом повернути інвесторам втрачений контроль над золотовидобувним підприємством ТОВ «Закарпатполіметали» та його активами, з метою відновити роботу мужіївського родовища, що в Береговському районі на Закарпатті.

Зокрема, юрист CengartFinancialInc. Дмитро Зайцеврозповів журналістам, як ось уже 10 років іноземні інвестори, котрі вклали у розробку мужіївського родовища та побудову збагачувальної фабрики $5млн, потерпають від рейдерських атак та спроб захопити перспективне підприємство. В результаті нерівної боротьби, численних махінацій та неправомірних рішень судуінвестор втратив інвестиції й контроль над родовищем.

Історія питання

Закарпаття багате на корисні копалини. Одним із найперспективніших є родовище в селі Мужієво, яке, за попередніми оцінками спеціалістів, може містити близько 50 тонн золота.

У рамках програми «Золото України» у 1998–1999 роках до розробки цього родовища були залучені іноземні інвестори, які за управлінням компанії Cengart Financial Inc. вклали кілька мільйонів доларів США, запустили виробництво й утворили підприємство ТОВ «Закарпатполіметали», що й мало забезпечувати всю роботу.

Але далі почали коїтися дивні речі. Держава, яка виступала в цьому процесі гарантом захисту інвестицій та партнером, замість всебічної підтримкипочала робити все, щоб підприємство ТОВ «Закарпатполіметали» не вийшло на рівень самоокупності, не кажучи вже про повернення грошей інвестора.

З іншого боку вітчизняні керівники підприємства, м’яко кажучи, не впоралися зі складним завданням швидко запустити всі процеси, й у ТОВ «Закарпатполіметали» накопичились борги, яких не мало бути.

Як виявилось, це була лише прелюдія, аби надалі підготувати захоплення.

З 2007 року розпочались фіктивні справи про банкрутство. В результатінезаконними рішеннями судів, за допомогою нового керівника ТОВ «Закарпатполіметали» В.Василинця, земельні ділянки підприємства а також усе майно були переписані на приватні фірми ТОВ «Сауляк» (директор Михайло Гожик) та ТОВ «Береговополіметали». За останніми фірмами, звісно ж, стояли замовники рейдерського захоплення.

Ось так,лихим задумом, одним розчерком пера, за допомогою державних структур, в інвесторів не лише вкрали контроль над їхнім підприємством та родовищем, але й позбавили прав на майно, в яке вони вже вклали купу грошей!

Але інвестори не збиралися здаватись без бою. Представник інвесторів і найбільший кредитор ТОВ «Закарпатполіметали» — Cengart Financial Inc. — зробили все можливе, щоб повернути контроль над підприємством і право власності на майно. У 2009–2010 роках, ціною неймовірних зусиль юристів компанії-інвестора, через суди вдалося відновити втрачені позиції, було повернуто активи та права власності на землю і нерухомі активи. Планувалися нові інвестиції…

Але змінилася влада, і ТОВ «Закарпатполіметали» з усім майном та активами знову припало до очей рейдерів-можновладців. На цей раз — структурам тодішнього міністра МВС, соратника ЯнуковичаВ.Захарченка.

Схеми були вже відпрацьовані, тож діяли цинічно й зухвало. Відновили справу про банкрутство і через суди змінили арбітражного керуючого. В результаті підкуплений ліквідатор усунув законних кредиторів від процесу і незаконно продав майновий комплекс ТОВ «Закарпатполіметали» структурі Захарченка,«Карпатській рудній компанії»,лише за 5 млн грн.

Також рішенням судів 400 тоннуже видобутої збагаченої рудибезоплатно передалирейдерам.

Всією оборудкою керував той самий Михайло Гожик, який забезпечував першу спробу захоплення ТОВ «Закарпатполіметали».

Тут слід відзначити злагоджену «роботу» вітчизняних судів: усі вони, починаючи із Закарпатського господарського суду — на чолі з суддею, який вів цю справу і веде зараз — Васьковим О.В., і аж до Вищого господарського суду, очолюваного тоді В.Татьковим та А.Ємельяновим, приймали незаконні, необґрунтовані рішення.

Як розповіли учасники прес-конференцій, на суддів чинився шалений тиск, ну, й без «умаслення», мабуть, не обійшлося.

Представники інвесторів, як могли, боролися із беззаконням, оскаржували рішення, зверталися до вищих інстанцій.

Революція — мати рідна рейдерам

Після Революції Гідності ситуація дещо змінилася. Структури Захарченка втратили свій вплив, і з’явилася можливість відновити справедливість. Господарський суд Закарпатської області визнав незаконним продаж майна ТОВ «Закарпатполіметали» за заниженою вартістю, був замінений незаконно призначений раніше арбітражний керуючий. Були вжиті заходи, спрямовані на повернення майна і активів, відновлення кредиторських вимог. Зокрема, накладено арешт на майноТОВ «Карпатська рудна компанія» і оскаржена незаконно передача рейдерам 400 тонн руди.

Але рейдери й не думали відступати. Швидко домовившись із новою владою, вони перейшли до дій. Підкупивши суддів Львівського господарського суду, який зупинив розгляд заяв про визнання незаконними попередні дії та рішення, рейдери швидко, за кілька місяців, розікрали й розпродали все, що можна було вивезти з рудника та збагачувальної фабрики.

Більше того, шахраї задумали взагалі усунути інвесторів від розробки корисних копалин і захопити сам золотоносний рудник.

Спершу, у 2015 році, вони за тією ж старою схемою, через підкуплений суд, через ДАК «Українські поліметали» знову призначають свого арбітражного керуючого ТОВ «Закарпатполіметали», який саботує всі законні процеси та вимоги кредиторів. Далі, за посередництвом Державної служби геології та надр, передають право на видобування копалин й розробку мужіївського родовища дуже цікавій компанії — Avelana Gold. Причому голова профільної Держслужби на сайті та в ЗМІ офіційно представляє цю компанію як нового, потужного американськогоінвестора, з яким, нарешті, до української скарбниці потечуть ріки золота. І планує передати їм право на видобуток надр, що під час оборудок було незаконно передано «Карпатській рудній компанії». Але на ділі виявилось, що Avelana Gold — типова шахрайська структура, правонаступниця захарченківської «Карпатської рудної компанії», яку було зареєстровано на Кіпрі лише 2016 року. Хоча на сайті Держслужби значилося, що ця фірма виношувала плани інвестування в Українуще з 2014 року.Ну як так можна брехати, та ще й на всю країну!?

А на додачу до загальної картини рейдерського «бєспрєдєлу» навколо ТОВ «Закарпатполіметали» та долі активів кредиторів і справжніх інвесторів, відзначимо, що представником Avelana Gold, цієї контори «Роги й копита» є той самий Михайло Гожик, який 10 років тому стояв у витоків захоплення підприємства і родовища.

Все, картина завершена. Справа зайшла у глухий кут.

Що далі?

На прес-конференції Дмитро Зайцев, представник Cengart Financial Inc., найбільшого інвестора і кредитора ТОВ «Закарпатполіметали», звернув увагу журналістів на кричущу тенденцію — свідоме потурання нової української влади діям рейдерів, і навпаки — повне ігнорування інтересів і прав іноземних інвесторів.

Напевно, оце й є справжня Державна програма і політика з підтримки інвестицій: заманити інвестора, видурити в нього якомога більше грошей, а потім цинічно і безкарно забрати все майно і активи.

Та попри всеінвестори не збираються складати зброю: вони планують боротися за свої права й відновити можливість розробляти мужіївське родовище. Також дуже актуальною є доля 400 тонн збагаченої золотої руди, яка знаходиться у хвостосховищах і по праву належить ТОВ «Закарпатполіметали».Це важливо для інвестора, бо з цієї руди можна дістати 1,9 тонни золота, що може стати гарним підґрунтям для відновлення виробництва. Отже, боротьба триває, і надія на відновлення законності є.

Для цього залучатимуться громадськість, ЗМІ та міжнародна спільнота. Під час прес-конференції, Юрій Поліщук, голова Спілки професійних журналістів, від іменіколег та інвесторів звернувся до Президента України Петра Порошенка, генерального прокурора Юрія Луценка, голови Вищого господарського суду Богдана Львова із закликом звернути увагу на цей кричущий випадок ізмусити представників закону відновити справедливість. Рейдери-злочинці мусять бути покарані.

Це вкрай важливо, бо доля України, її майбутнє багато в чому залежить від іноземних інвестицій. Якщо інвестори стикаються з таким відвертим беззаконням, дарма очікувати на зацікавленість міжнародних партнерів до вкладання грошей в Україну. Більше того, Україна може швидко скотитись на задвірки цивілізованого світу, потонувши у рейдерських скандалах.

У Порошенка запитали, як фермеру захиститись від бандитів, якщо тих покриває влада - відкрите звернення

sergiyzvutyazny 10.04.2017 в 17:18

Протистояння між фермером з Чаплинського району Херсонщини Миколою Мартиновцем і рейдерами мафіозної структури «Украгросолід Інтернешнл», що знищують його посіви, техніку і отруюють землю хімікатами, досягло останньої межі.

Сюжет журналістського розслідування на ТРК «Ера», програма «Територія закону»:

https://www.youtube.com/watch?v=LWiDwZlSlFs

В Росії на корумповану місцеву владу жаліються Путіну, бо вірять, що цар-батюшка добрий, а бояри – погані. В Україні президента аж ніяк не сприймають, як відірваного від «злої влади» доброго наглядача. Проте, в більшості випадків, саме Петро Порошенко, з вибудованою ним вертикаллю влади, сприймається як остання інстанція, яка може вплинути на корупційні дії місцевих царьків та «силових баронів».

По всій Україні зараз тривають жорстокі рейдерські війни, коли найманці великих земельних латифундій намагаються відібрати землю в малих і середніх фермерів. Вже були летальні випадки, але дивним чином ситуація ще тримається на тоненькому волоску, аби не впасти в хаос безконтрольного збройного протистояння з численними жертвами.

Бандити-рейдери діють за однією схемою – через підкуплених нотаріусів та державних реєстраторів змінюють право власності або право оренди на інших осіб. Рецепту від такого беззаконня, як і закону, який би унеможливлював подібні дії, поки що немає. Тільки рушниця та рішучість селян, як це зараз відбувається, наприклад, в Попасному, що на Дніпропетровщині, де фермери зі зброєю в руках денно і нощно охороняють свою землю, яку вкрали підручні нардепа Нестеренка через незаконні зміни у державному реєстрі.

Саме так і відбувається в Чаплинському районі, Херсонської області, де рейдери в особі керівників ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» Сергія Назарчука і Валентина Сидоренка, за допомогою бойовиків селищного голови с. Преображенка Володимира Артюшенка, останні півроку намагаються забрати землю, яку вже 20 років обробляє фермер Микола Мартиновець.

Ця справа стала відомою на всю Україну, http://n-v.com.ua/poroshenka-zaklikali-priborkati-zemelnu-mafiyu-xersonshhini/про неї знають в ГПУ, МВС, ГУ Нацполіції. Проте рівень корумпованості місцевої влади та правоохоронних органів настільки жахливий, що ніякі заяви, звернення, резонансні публікації досі не можуть зупинити бандитів. Залишається останній шанс, остання карта – президентська. Якщо після звернення до Петра Порошенка з тими неспростовними доказами, які надані в підтвердження, бандити й далі продовжуватимуть, як сталінські чекісти, безкарно нищити посіви, палити техніку і фермерське майно, бити і залякувати людей - ситуація кепська. Не стільки для фермера, який не складе зброю, і буде до останнього подиху боронити свою землю - для самого президента, для України взагалі! Із вигнання селян зі своєї землі починався страшний Голодомор. Із-за безкарного захоплення фермерської землі почнеться селянська революція. Якщо шановний Петро Олексійович цього не зрозуміє – то може втратити все.

Журналістська спільнота підготувала текст звернення до Петра Порошенка, і закликала його негайно втрутитись у події, що прямо зараз відбуваються в Чаплинському районі, Херсонської області.

    2002116.jpg?v=636274395801447725   

 

2002117.jpg?v=636274395935524105

Джерело:http://n-v.com.ua/u-poroshenka-zapitali-yak-fermeru-zaxistitis-vid-banditiv-yakshho-tix-pokrivaye-vlada-vidkrite-zvernennya/

 

Підлеглий Луценко їздить на «віджатому» авто без техпаспорта

sergiyzvutyazny 07.04.2017 в 15:21

«Кримінальний огляд» у рамках підтримки журналістів Миколаївщини, які ведуть розслідування сумнівних оборудок керівника Новоодеського відділу, Вознесенської місцевої прокуратури Олега Наливайченка, звертає увагу суспільства на цю ситуацію, яка не вирішується по закону.

Прокурор Олег Наливайченко

Згідно відомостей та фактів, що викладені в матеріалі http://novosti-n.org/ukraine_article/read/13911.html, мешканець Нової Одеси Володимир Стефанчишен став жертвою шахрайських дій з боку прокурора Олега Наливайченка, який незаконним способом заволодів його автомобілем «Тойотою Камрі» 2008 року випуску.

Декларація Наливайченка

Звернення до сумління та закону, до правоохоронних органів ні до чого не призвели. Тому «Кримінальний огляд» спрямовує відкритий журналістський запит на ім`я генерального прокурора України Юрія Луценка. Наливайченко – його безпосередній підлеглий, і саме генпрокурор має зробити все можливе, щоб в цій історії прокуратура вийшла з чистим обличчям!

Отже, публікуємо текст редакційного запиту до ГПУ, і сподіваємось, що розголос дозволить вирішити це питання у найшвидший термін.

Джерело:http://kriminal-ohlyad.tk/main/15-pidleglyi-lucenko-izdyt-na-vidzhatomu-avto-bez-tehpasportu.html

Порошенка закликали приборкати земельну мафію Херсонщини

sergiyzvutyazny 06.04.2017 в 13:49

Мін'юст скасував підроблені договори оренди ТОВ «Украгросолід Інтернешнл». Але злочинці й досі не покарані! Дивіться сюжет журналістського розслідування в неділю, 9 квітня, о 23:15 в передачі «Територія закону» на каналі ТРК «ЕРА» (УТ-1)

Петро Олексійович обіцяв українцям безкомпромісну боротьбу із корупцією

Навіть на тлі зовнішньополітичних потрясінь та внутрішніх корупційних скандалів, ситуація в Чаплинському районі, Херсонської області, навколо села Преображенка, нагадує театр жорсткого абсурду.

В`їзд до Чаплинки

Такого відвертого беззаконня немає навіть у «бурштинових» районах українського Полісся, де майже відсутні правові відносини.

«Наша Версія» та інші ЗМІ вже неодноразово висвітлювали брудні справи земельної мафії в Чаплинському районі, яку очолюють керівники ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» Сергій Назарчук та Валентин Сидоренко, за підтримки тітушок Преображенського сільського голови Володимира Артюшенка.

Херсонщину поглинув рейдерський перерозподіл землі

З історії конфлікту

Нагадаємо, що господарство місцевого фермера Миколи Мартиновця (СПрАТ ім. Кірова), який понад 25 років обробляє землю, довірену йому в оренду селянами, ось вже півроку потерпає від зухвалих рейдерських атак з боку керівників ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» та їхніх найманців.

Сергій Назарчук разом зі своїм партнером Валентином Сидоренком — відомі в Україні земельні рейдери, які встигли ошукати не одну сотню селян та фермерів. Їхні щупальця тягнуться не лише в Херсонській області, але й у Житомирській та інших регіонах.

  

Брати Назарчуки «підмяли» під себе правоохоронців Херсонщини

Проти М.Мартиновця вони діяли цинічно, з почуттям повної безкарності — восени 2016 року знищили отрутохімікатами, буквально на очах у фермера, 306 га озимої пшениці, близько 16 га озимого ріпаку та 50 га озимого ячменю, чим завдали прямих збитків СПрАТ ім. Кірова на суму понад 115 млн грн!!!

Паралельно, підробивши печатки, за підробленою довіреністю, ошукавши людей обіцянками величезних прибутків, через корумпованих адвокатів та нотаріуса, намагались перереєструвати на себе сотні гектарів паїв, що були в довгостроковій оренді СПрАТ ім. Кірова. При тому адвокат Іна Ростальна, яка забезпечувала цю злочинну оборудку, не соромилась навіть представляти інтереси померлої людини!

А ще — купа інших злочинів, починаючи від знищення майна і закінчуючи прямими погрозами фізичної розправи!

Знімальна група ТРК «Ера», яка приїздила тоді восени 2016 р. в Чаплинку і робила розслідування по цій справі, зіштовхнулась з повним ігноруванням та саботажем місцевих правоохоронців.

На телеканалі «Ера» в передачі «Територія закону» було показано сюжет журналістського розслідування щодо земельних злочинів у Чаплинському районі.

Див. відео: https://www.youtube.com/watch?v=FdMOhTrzQj8

Від журналістів кількох редакцій по цій справі було надіслано запити до Херсонської обласної прокуратури, поліції, обласної адміністрації, до кількох народних депутатів, а також до ГУ МВС, ГПУ та інших правоохоронних інстанцій.

Прокурора Херсонщини Тригубенка закликали розібратись із земельною мафією в Чаплинському районі

Гучний розголос не дозволив місцевим правоохоронцям зам’яти численні злочини. За фактами звернень потерпілого фермера Миколи Мартиновця було відкрито декілька кримінальних справ.

«Мертві душі» правників  Херсонщини…

Проте рівень корумпованості херсонських правоохоронців, поліції, прокуратури виявився настільки жахливим, що рейдери не тільки не припинили свої дії, не отримали належного покарання, але й активізувалися!

Це й не дивно, бо в коментарі журналістам старший слідчий Чаплинської поліції Яна ПЕТРОВА відкритим текстом сказала:

«Особи — керівники ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» Сергій Назарчук та Валентин Сидоренко — здійснювали свою діяльність на законних засадах, жодних порушень закону поки що не виявлено, слідство триває…»

Така відповідь служителя закону журналістам не вкладається в жодне уявлення, в жодну нормальну систему.

Вона офіційно відмовляється вбачати злочин там, де протизаконні дії вже доведено документально, де відомі результати експертиз! Виникає занепокоєння її психічним станом, не кажучи вже про професійну компетентність. Бо факти приховати неможна, і правда неодмінно спливе на найвищому всеукраїнському, або навіть на міжнародному рівні!

Давайте подивимось, що саме ігнорує пані Петрова. І це лише найкричущі випадки.

1.    Факт підробки довіреності на представлення інтересів щодо розірвання договорі оренди землі — підроблені підписи й печатки. ДОВЕДЕНО ЕКСПЕРТЗОЮ.

Експертиза довела, що довіреність на розірвання договорів на користь ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» була підроблена!

2.    Факт незаконного представлення інтересів від імені померлої людини адвокатом ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» Іною Ростальною — доведений до відома громадськості в суді.

Адвокат Іна Ростальна пояснила в суді своє представництво інтересів мерця «технічною помилкою»

3.    Факт знищення озимих посівів СПрАТ ім. Кірова отрутохімікатами за допомогою техніки ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» на суму 5,5 млн грн — ДОВЕДЕНО ЕКСПЕРТИЗОЮ!

Експертиза довела, що техніка ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» отруїла посіви Мартиновця за допомогою ГЛІФОСАТУ

4.    Факт незаконної перереєстрації договорів оренди землі на користь ТОВ «Украгросолід Інтернешнл» — ВИЗНАНИЙ КОМІСІЄЮ МІНЮСТУ, яка спеціальним наказом скасувала незаконні дії нотаріуса Андрія Тарасенка, котрий забезпечував цю махінацію.

Наказ МІН'ЮСТУ про відміну розірвання та перереєстрації договорів оренди землі на користь рейдерів

Все доведено й відомо, злочинні дії підтверджуються документами і доказами. Але жодних натяків на притягнення злочинців до відповідальності від правоохоронних органів не спостерігається!

А скільки ще заяв про злочини Назарчука, Сидоренко, Артюшенко залишилося без розгляду – вистачить на кілька томів!

Виходить, що в нас саджають за вкрадений смартфон, а злочини, які завдали збитків в особливо великих розмірах — херсонські правоохоронці не розглядають навіть як правопорушення!!!

Щоправда, заступник прокурора області Сергій ЦИГАНОК пообіцяв на камеру, що ця справа все ж таки має шанс вийти із фази беззаконня й абсурду.

Заступник прокурора Херсонщини В.Тригубенка Сергій Циганок

Він заявив журналістам, що по справі знищення посівів СПрАТ ім. Кірова, підробки договорів оренди землі, та інших численних злочинів, розслідування яких саботувалися правоохоронними органами, будуть змінені процесуальні керівники, підслідність, та всі справи передадуть до Головного управління поліції Херсонської області, під контролем обласної прокуратури.

Чи варто вірити таким його словам, якщо у свій злочинний проект земельні рейдери вклали купу фінансів та зусиль, і готові на будь-які витрати та злочини, аби уникнути законного покарання!?

Як би там не було, досі безпардонне кришування земельних рейдерів та ігнорування закону з боку правоохоронців дозволяло бандитам продовжувати свої ганебні справи, залякувати людей, підкупати чиновників і бути впевненими у власній безкарності.

У лютому 2017 р. бандою Артюшенка було жорстоко побито депутата Преображенської сільської ради Андрія Сінька — лише за те, що він не згоден із політикою голови, що розкривав людям очі на справжні наміри бандитів.

У березні, в Херсоні вночі було спалено машину сина Миколи Мартиновця — Сергія.

Голова Преображенської сільської ради Володимир Артюшенко залякав все село та поводить себе як бос мафії

А прямо зараз, у цей час, Назарчук разом із Сидоренком агресивно продовжують знищувати фермерське господарство Миколи Мартиновця — днями на його полях було знищено 35 гектарів озимих посівів!

Поліція відмовилась зупиняти бандитів, хоча мала всі підстави заарештувати їх на місці злочину!

Скільки грошей рейдери вже занесли до органів правопорядку і влади?

Якщо в Херсонській області злочинці можуть серед білого дня, не ховаючись, на чужому полі знищувати технікою чужі посіви — а поліція і прокуратура не вбачають у цьому проблеми чи порушення закону — це означає ПОВНУ ГАНГРЕНУ та КОРУПЦІЙНЕ РОЗБЕЩЕННЯ правоохоронної системи Херсонщини.

До честі кажучи, не всі слідчі поліції Чаплинського району просякли отрутою корупції до кінчиків нігтів, але не на камеру вони скаржаться журналістам, що зверху їм не дозволяють заважати бандитам робити свої чорні справи.

Цікаво, скільки коштує закрити очі прокуратурі та поліції на рівні області, щоб вони не втручалися, при тому, що йде такий розголос і злочини бандитів видно навіть із космосу?100 тисяч «зелених», 200 тисяч? Напевно, значно більше, судячи із повного та зухвалого «бєзпрєдєлу», який там відбувається, і повної відсутності адекватної реакції місцевих правоохоронців.

Чи стерпів би рейдерів Президент України?

І тут само собою виникає запитання.

Якби на поля, що вирощують продукти для виробництв гаранта Конституції, президента України Петра Порошенка, виїхала б чужа техніка й почала б переорювати посіви й обприскувати їх отрутохімікатами — що б сталося? А от що: вже за півгодини прилетів би обласний спецназ, поклав би всіх на землю, а замовників того ж таки дня витягнули б за ноги з їхніх офісів і запроторили за ґрати.

Але фермер Микола Мартиновець і сотні місцевих селян, що довірили йому обробляти свою землю — люди беззахисні, які не можуть мати рівні права із сильними світу цього.

Фермер Микола Мартиновець вірить у те, що керівництво Держави зможе приборкати земельну мафію Херсонщини

Сам Микола Микитович не збирається складати зброю, незважаючи на бездіяльність влади, погрози, тиск, брехливі матеріали, що бандити розміщують у місцевій пресі. Він впевнений, що йому, разом із селянами, які розуміють, до чого можуть привести стосунки з рейдерами (повна втрата землі — те, що зараз відбувається по всій Україні!), вдасться відстояти священне право на роботу на своїй землі, на життя у вільній правовій державі.

«Зараз, від імені Сапіги Віталія у Чаплинському суді розглядається справа про захист інтересів власників земельних ділянок, — розповів журналістам Микола Мартиновець. — Але самі позивачі чомусь не з’являються до суду, не цікавляться, як ідуть справи. Більше того, ошукані позивачі кажуть, що взагалі не писали заяв про неотримання від СПрАТ ім. Кірова орендної плати за свої паї, бо насправді плата вносилася своєчасно і в повному обсязі. Це свідчить, що за ними стоять треті особи, які намагаються заволодіти їхніми ділянками, а в подальшому залишити їх без землі. Координатором всіх зловживань є Фаустов Олексій, голова Чаплинської районної ради. Він, разом із рейдерами Назарчуком та Сидоренком, просто хочуть забрати землю у СПрАТ ім. Кірова, поховати нашу структуру. А потім забрати цю землю у селян, залишивши їх без майнових прав. Деякі депутати казали мені, що якщо не вдасться відібрати землю в Мартиновця й витиснути його із села, доведеться його фізично знищити. Але я не боюся, і сподіваюся, що більшість людей мають здоровий глузд і добру волю», — прокоментував ситуацію фермер.

Але як довго тисячі фермерів, селян по всій країні терпітимуть знущання над собою та законом, терпітимуть захоплення власних земель? Чи може Україна дозволити собі селянські повстання у такий скрутний час?

Журналістська спільнота, що висвітлює Чаплинські події, закликає президента України Петра Порошенка особисто втрутитись у цей конфлікт і змусити правоохоронні органи виконувати свій обов’язок!

Шановний Петре Олексійовичу! Заради людей, заради закону, заради збереження України — просто уявіть, що бандити-рейдери з Чаплинки прямо зараз знищують хімікатами кукурудзу та соняшник на ваших полях! Уявили? — Дійте!

Президент України має зрозуміти ту страшну небезпеку, яку становлять для держави рейдерські захоплення фермерських земель

У рейдерів — істерика: закінчилися гроші на хабарі!

Коли писався цей матеріал, стало відомо про побиття невідомими старшого сина Миколи Мартиновця, адвоката Олександра Мартиновця: його перестріли біля дому в Києві четверо й зненацька напали з вигуком «Привіт тобі з Херсона»! На щастя, йому вдалось вирватись від тітушок і зберегти своє життя і здоров’я. Але сам факт красномовно свідчить про наступне.

У рейдерів Назарчука та Сидоренка почалася істерика: мабуть, у них закінчуються гроші на хабарі та судові витрати. Адже, з кожним разом, коли журналісти звертають увагу країни на цю проблему, їм доводиться діставати ще більше грошей, аби стримувати від втручання силові структури Херсонщини. Брудні гроші закінчуються швидко а від закону, навіть у такій корумпованій державі, як Україна, не втечеш.

Київська прокуратура в долі?

Паралельно з подіями у Херсонщині в столиці тривають слідчі дії по справі підробки документів, які вчинив приватний нотаріус Тарасенко Андрій Володимирович. Зокрема він, перебуваючи у Києві, в інтересах ТОВ «Украгросолід Інтернешнл», код за ЄДРПОУ 37248963, використавши підроблені довіреності, підробив 166 договорів розірвання договорів оренди земельних ділянок приблизно на 1800 га, які знаходяться в оренді СПрАТ ім. Кірова до 2023 та 2025 років, та зареєстрував дані договори розірвання договорів оренди земельних ділянок 06.10.2016 року, 07.10.2016 року, 19.10.2016 року, 18.10.2016 року, 28.10.2016 року, 01.11.2016 року в реєстрі правочинів.

Дана справа донедавна знаходилась у провадженні прокуратури м. Києва, на контролі процесуального керівника Харлова. Але днями журналістам стало відомо, що цей гучний злочин, за розпорядженням прокурора Кононенка, спустили у Шевченківський районний відділ поліції.

Прес-секретар прокуратури у коментарі журналістам сказала, що це зроблено із мотивів більш швидкого завершення слідства, що мовляв, там вже майже все відомо, і залишилось лише завершити справу й передати її до суду. І навела кінцеві строки закінчення слідства — до 10 травня.

Але ж усім чудово відомі схеми покривання й замовчування гучних справ, які зазвичай починаються із зміни процесуального керівництва на більш низький рівень. Районні слідчі в Києві завантажені по самі вуха, й у них просто не вистачить ні часу, ні обізнаності довести справу до обвинувального акту. Враховуючи всі супутні обставини, в таких діях прокуратури м. Києва вбачаються ознаки корупції. Але це не допоможе злочинцям уникнути покарання, а правоохоронцям — спустити цю справу на гальмах. Вище керівництво ГПУ та Нацполіції буде повідомлене відповідними запитами, а громадський тиск забезпечить неможливість покривання злочину.

Лотереї в Україні: багатомільярдний обіг без податкових надходжень

sergiyzvutyazny 23.03.2017 в 14:53

В середу, 22 березня 2017 року, в прес-центрі інформаційного агентства «Українські новини» (м. Київ, вул. Еспланадна, 20) відбувся Круглий стіл «Топ-5 ринків, що перебувають в тіні: шляхи фіскалізації й обліку».

Український бюджет недотримує від лотерейного та грального бізнесу декілька мільярдів гривень щорічно. В умовах протистояння на сході, стагнації економіки, дефіциту пенсійного фонду ці кошти були б як ковток свіжого повітря. Джерело наповнення бюджету особливо старанно не помічається з 2012 року.

Організаторами заходу були Центр сприяння реформам таАналітично-дослідницька ініціатива Policy&PoliticsPlatform­– власна ініціатива Українського центру стратегічних рішень та Аналітичної групи «Левіафан». Окрім цього, в заході взяли участь представники Центру сприяння реформ та Організації LEAD office.

Відео заходу:

https://www.youtube.com/watch?v=qNTsHPj1puM

Засновник Українського центру стратегічних рішень Максим Карижський зазначив, щопоки такі бізнеси як гральний, видобуток бурштину, використання державних сільськогосподарських земель, сміттєзвалища й сміттєпереробка, будуть «знаходитись поза практикою ліцензування та обліку - весь цей потік грошей позбавляє сенсу існування слідчих і каральних органів в країні».

Керівник дослідницьких програм Центру сприяння реформам Георгій Чижов зазначив, що за оцінками експертів «в тіні знаходиться практично ще один бюджет України. І зрозуміло, що мало того, що цей «тіньовий бюджет» не поповнює основний бюджет нашої країни, він ще й сприяє формуванню криміналу, організованої злочинності і аж до фінансування збройної діяльності проти України».

  

Генеральний директор Аналітичної групи «Левіафан» Микола Мельник зауважив, що «за сім років заборони ігрового бізнесу, ми зрозуміли, що ця заборона жодним чином не вплинула на кількість ігорних залів. Вони продовжують існувати, але трохи в іншому вигляді. Так, до прикладу існують ігрові атракціони, з яких податки не в державну казну, а певним правоохоронцям за «кришування».

Політичний експерт некомерційного суспільно-політичного проекту «Слово і Діло» Валентин Гладких відзначив, що «насправді в української економіки є величезні внутрішні ресурси, а проблема полягає лише в тому, хто їх привласнює і в чиїх інтересах вони сьогодні працюють».

Спікерами на заході були:


Максим Карижський – засновник Українського Центру стратегічних рішень;

Микола Мельник – генеральний директор Аналітичної групи «Левіафан»;

Георгій Чижов – Центр сприяння реформ;

Валентин Гладких – політичний експерт некомерційного суспільно-політичного проекту «Слово і Діло»;

Владислав Власюк – представник організації LEAD office;

Роман Кухарук – політичний експерт, Український клуб;

Микола Козлов – експерт з питань електронного врядування Iнституту суспільно-економічних досліджень.

 

За довідковою інформацією просимо звертатись

e-mail: policypoliticsplatform@gmail.com

 

Історія питання.

Після заборони азартного бізнесу в червні 2009 р., державні лотереї є єдиним дозволеним законодавством видом азартних ігор (ігор на гроші) в Україні. 06 вересня 2012 року був прийнятий Закон України «Про державні лотереї в Україні», який встановив нові правила гри.

Діяльність по проведенню лотерей з того часу мають право лише оператори державних лотерей, котрі отримали відповідні ліцензії. Операторами державних лотерей згідно із ст.6 закону можуть бути юридичні особи, зареєстровані на території України. Крім цього, вони мають відповідати низці вимог: мінімальний розмір їх статутного капіталу не може бути меншим від встановленого НБУ для банків (120 млн грн.), мають бути створені постійно діючі відокремлені підрозділи в кожному населеному пункті, де мешкає понад 500 тис. чоловік, а також точки розповсюдження державних лотерей у кожному населеному пункті з кількістю жителів понад 5 тис., але не менше 5 тисяч пунктів розповсюдження тощо.

Жодних обмежень стосовно того, що оператори повинні бути підприємствами державної форми власності або державі має належати хоча б частина компанії, закон не містить. Тобто фактично під прикриттям держави монопольно працюють на ринку бізнесмени, які заробляють на цьому шалені гроші. Хто ці люди?

Гравці ринку. Ринок державних лотерей в Україні представлений трьома операторами лотерей - оператором "МСЛ" (всі види лотерей), Української Національної Лотерей (числові лотереї) і ПрАТ "Патріот" (миттєві лотереї). У 2001 році ліцензія на випуск і проведення державних лотерей була видана також і Державному ощадному банку, однак останній вже досить тривалий час не здійснює, відверто кажучи, не властиву банку, тим більше державному, лотерейну діяльність.

ПрАТ "Патріот" через кіпрську "Cehriba Investments Limited" входить в інвестиційний холдинг Finstar, яким володіє російський мільярдер Олег Бойко. Власник "Патріота" має лотерейний бізнес і на батьківщині. У Росії Бойко є оператором лотереї "Перемога", доходи від якої направляє на підтримку російської армії. ТОВ "М.С.Л" - підконтрольна одному з найбагатших росіян - Михайлу Фрідману. "Українська національна лотерея" - належить офшору з Віргінських островів "Олімпік Голд Холдінгз Лімітед".

Цей елітарний клуб є закритим. Основною вимогою до операторів державних лотерей, яка блокує вихід нових суб’єктів господарювання на цей ринок, є необхідність мати 10-річний досвід випуску та проведення державних лотерей в Україні на момент звернення за отриманням ліцензії (ч.6 ст.6 закону).

Подарунки для операторів лотерей.

Після набрання чинності Закону «Про державні лотереї в Україні» Мінфін повинен був внести відповідні зміни до Ліцензійних умов лотерейної діяльності не пізніше, ніж протягом 3-х місяців з моменту опублікування закону (до 06.01. 2013 р.). Міністерство фінансів часів Віктора Федоровича пішло на широкий жест і з метою виходу з патової ситуації просто подовжило дії ліцензій ще на рік.

Відзначимо, що ні Закон України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», ні Закон України «Про державні лотереї в Україні» не передбачають можливості продовження строку дії ліцензій. Відповідно, ні Мінфін як орган ліцензування, ні тим більше Кабінет Міністрів України не мають повноважень для продовження строку дії вже виданих ліцензій, тобто Кабінет Міністрів просто вийшов за рамки своїх повноважень.

Після зміни влади в країні питання було вирішене більш красивим методом. З одного боку ліцензії операторів закінчилися в період з 23 лютого по 30 березня 2014 р., і їх більше не продовжували. Хоч і Рахункова палата України, і Мінюст офіційно відзначали ліцензійну бездіяльність Мінфіну. Одночасно до санкційного списку РНБО потрапили два найбільших, зокрема найбільший в Україні оператор державних лотерей "М.С.Л.". З іншого боку, нові менеджери з закордону знайшли вихід з такої скрутної ситуації.

Частина 2 статті 15 Закону України «Про державні лотереї в Україні» передбачає, що оператори лотерей, що провадили діяльність з випуску і проведення державних лотерей до моменту набрання чинності цим Законом на підставі виданих ліцензій, діють на підставі цих ліцензій до моменту закінчення терміну їх дії. І саме головне: у разі відсутності нормативно-правових актів, необхідних для отримання нових ліцензій, оператори лотерей, що провадили діяльність з випуску і проведення державних лотерей до моменту набрання чинності цим Законом на підставі виданих ліцензій, продовжують свою діяльність до отримання нових ліцензій, але не більше як на три місяці з моменту набрання чинності зазначеними нормативно-правовими актами.

Відповідно для того, щоб вищезазначені оператори продовжили займатися своїм бізнесом, потрібно було лише не приймати нових ліцензійних умов, тобто нічого не робити. Операторам навіть не потрібно платити щорічний платіж за ліцензію, адже вона продовжується, а це є значним фактором наповнення бюджету.

Учасникам ринку це надзвичайно вигідно. По перше, не треба платити за переоформлення ліцензій. По-друге, це дозволяє російським компаніям оминути санкції, адже одержати нову ліцензію вони не змогли б.

Цифри.

У розвинених країнах світу надходження від лотерейної діяльності становлять не менше 1 – 2% від дохідної частини бюджету. Оскільки у 2017 р. дохідна частина бюджету України сягала 706 млрд. грн., такі надходження мали становити 7 – 14 млрд. грн.

З приводу отриманих коштів то є можливість оперувати лише даними 2013 року. Дохід державного бюджету України від проведення лотерей у 2013 році склав 321 млн. грн.

Якщо міністерство фінансів України просто виконає свій обов’язок по розробленню і прийняттю нових ліцензійних умов для ведення лотерейного бізнесу, то за самими скромними підрахунками державний бюджет отримає близько 1 млрд. грн. за рік.

Висновок.

Керівництво міністерства фінансів України та вочевидь Кабінету Міністрів України навмисно зберігає ринок в тіні, створюючи квітучі умови для бізнесу країни агресора, прибуток від якого напряму йде на фінансування армії.

З метою нормалізації ринку лотерейного бізнесу, наповнення державного бюджету України та недопущення фінансування армії країни агресора в умовах військового протистояння необхідно виробити нові ліцензійні умови ведення лотерейного бізнесу. Це не потребує спеціального закону.

З метою потужного використання механізму наповнення державного бюджету України надходженнями від гральної діяльності необхідно прийняти новий закон, легалізувавши ті види ігор, що по факту існують під виглядом лотерей.

Судебная агония налоговой милиции и предпринимательские жертвы системы – расследование (фото+видео)

sergiyzvutyazny 22.03.2017 в 13:30

Несмотря на то, что президент Украины Петр Порошенко четко обозначил курс на ликвидацию такого карательного органа как коррумпированная налоговая милиция, данная структура в ожидании своего конца предпринимает конвульсивные попытки «отжать» по максимуму у своих жертв все, что только возможно, то есть это у предпринимателей.

В этой канве отлично прослеживается арест главы ГФС Романа Насирова и его 100 миллионов залога, внесенных в качестве залога женой «труженика от государства». Деюре ликвидированные, а дефакто существующие налоговые милиционеры, у которых даже уже нет удостоверений, «трудятся в поте лица», вот вам и еще одна статья про это.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=Be-p5hAw0YE

Приведем конкретный пример, в котором фабрикуется на наших глазах очередное дело против бизнесмена, его вина заключалась лишь в том, что он отказался участвовать в коррупционных схемах, местной николаевской ГФС.

«Подарок» на 23 февраля: Незваные киевские гости и обысковый спецназ ГФС

Обыкновенный трудяга-бизнесмен Александр Лебедев организовал в Николаеве предприятие (Эллана) по производству зерновых культур, оптовой торговле, транспортировке и посреднических услугах. Все шло нормально, предприниматель исправно платил немалые налоги, это около миллиона гривен в год, на минуточку! Развивал свое предприятие,четко выдавал законную зарплату своим сотрудникам.

И тут, в начале февраля, один из руководителей областного ГФС стал настойчиво намекать Александру Лебедеву о необходимости совершить коррупционное действие в его же пользу, на что предприниматель ответил решительным отказом. И вот, не прошел и месяц, как в пятницу 23 февраля (в бывший день защитника отечества), две группы по 5-6 человек каждая, с «поздравительным сюрпризом» параллельно врываются в офис предприятия Эллана и в частный дом Александра.

Налоговые милиционеры, демонстрируя постановление Шевченковского суда города Киева о разрешении на право проведения обыска и далее приступают к узаконенному погрому. Важно отметить, что на момент обыска, самого Александра Лебедева и его супруги в Николаеве не было.

      

Причем налоговики в частный дом ворвались с заднего хода за 2 часа до проведения обыска, где намеренно повредили коммуникационное оборудование в надежде, что их деятельность останется незадокументированой.

Однако, их надежды не сбылись, камеры успешно писали и нарушение неприкосновенности жилья и обсыкание заборов во дворе и все, что происходило в дальнейшем. В доме была лишь пожилая мама Александра, скрипя сердцем вынуждена была пережить хамство и происходящий «беспредел».

«Шмон» продолжался несколько часов, за это время пожилая женщина очень сильно разнервничалась, у нее больное сердце, но это не останавливало опричников. А вот в офисе компании обыск продлился почти 12 часов, с 10 утра до 23:30. За это время конфискаторы запаковали: печати, накладные, ноутбуки, документы, технику и много других материальных ценностей которые в дальнейшем увезли в неизвестном направлении.

Конвертцентр и зерно – причина и следствие маразма

Теперь пройдемся по сути, согласно документов, предоставленных нам адвокатом пострадавшей стороны, Евгением Бережновым, стало известно, что в производстве СУ ФР ГУ ДФС в Киевской области находится уголовное производство, внесенное в Единый государственный реестр досудебных расследований за № 32015110000000010.

Регистрация производства произошла налоговиками 12 марта 2015 года по факту организации должностными лицами ООО «Нафтотрейд ЛТД» (код ЄДРПОУ 38833409), ООО «Терминал» (код ЄДРПОУ 32547138), ООО «Лот Инвест» (код ЄДРПОУ 38927140), ООО «Крокус К» (код ЄДРПОУ 33345248), ООО «Ексимол» (код ЄДРПОУ 38927182), ООО «Таузар» (код ЄДРПОУ 36755570), по адресу: Киевская область, город Мироновка, ул. Парижской Комунны, д. 2, незаконного производства подакцизних товаров, а именно: бензина из недоброкачественного сырья (материалов), что несет угрозу для жизни и здоровья людей, а также сбыта незаконно изготовленого бензина по признакам уголовного правонарушення, предусмотренного ч. 3 ст. 204 КК України.

То есть налоговики пытаются раскрыть тяжкое преступление. По непонятным причинам, к этому уголовному производству был привлечен Александр Лебедев. Информацию в отношении его просто вносят под основное уголовное производство и начинается прессинг. Все просто и грустно. С этого момента он становится «руководителем конвертационного центра и организатором преступной группы». Без доказательств, без документов проверок, без ничего. ПРОСТО ТАК. Так ведь удобно налоговой.

Процессуальным руководителем уголовного производства является Прокурор отдела процессуального руководства досудебным расследованием в уголовном производстве и поддержания гособвинения Генеральной прокуратуры Украины В. Рыхальский.

Это он, В. Рихальский, допустил, чтобы начальник СУ ФГ Офиса крупных налогоплательщиков ГФС Д. Начинянний 22 февраля 2017 года состряпал на скорую руку постановление о проведении досудебного расследования в составе следственной группы относительно припутанного к общему производству А. Лебедева.

Эта «филькина грамота» базируется на результатах проведения негласных следственных (розыскных) действий, предусмотренных ст. 263 УПК Украины (прослушка) относительно ООО «Эллана», ООО «ОЛИОН», которые якобы Лебедев А.В. использует в качестве «транзитно-конвертационной группы».

Согласно записи ЕДРДР от 15 часов 32 минуты 55 секунд, 15 апреля 2016 по уголовному производству №32015110000000010 была установлена правовая квалификация якобы противоправных действий ООО «Эллана», ООО «ОЛИОН» в виде ч. 2 ст. 205 УК Украины, которая не относит такие действия к тяжким или особо тяжким преступлениям.

Состав ч. 2 ст. 205 УК Украины предусматривает фиктивное предпринимательство, то есть создание или приобретение субъектов предпринимательской деятельности (юридических лиц) с целью прикрытия незаконной деятельности.

Санкцией ч. 2 ст. 205 УК Украины, указанные противоправные действия наказываются штрафом от трех тысяч до пяти тысяч необлагаемых минимумов доходов граждан, — теперь давайте подумаем вместе как можно реально работающее предприятие, которое платит внушительные налоги и сборы отнести к фиктивным, согласно формулировки выше прокурора?

Далее, то есть уголовное преступление, предусмотренное ч. 2 ст. 205 УК Украины нельзя отнести к тяжким или особо тяжким преступления, а потому применять во время досудебного расследования негласные следственные (розыскных) действия, предусмотренные ст. 263 УПК, недопустимо. Все материалы из следующих действий, должны быть уничтожены в связи с их противоправностью.

Вместе с тем прокурор Рыхальский В.В. не обратил внимания, или не захотел обращать внимание на указанные процессуальные нарушения и безосновательное вмешательство в частную жизнь Лебедева А.В. и хозяйственную деятельность несуществующим государственным органом власти (налоговой милиции).

Кроме указанного, в соответствии с примечанием к ст. 205 УК Украины предусмотрено, что материальный ущерб, причиненный физическим лицам, считается крупным, если он в двести и более раз превышает не облагаемый минимум доходов граждан, а материальный ущерб, причиненный государству или юридическим лицам, считается крупным, если он в тысячу и более раз превышает необлагаемый минимум доходов граждан.

То есть, никакие негласные действия по ст. 263 УПК Украины, не могут определить размер ущерба, если таковой причинен. Для указанного есть определенные методы доказывания, которые состоят на утвержденных законодательством процедурах финансовых проверок.

Ни одна финансовая проверка органами ДФС по Лебедеву А.В., ООО «Эллана», ООО «ОЛИОН», которая дала бы возможность считать, что совершено им уголовное преступление, предусмотренное ч. 2 ст. 205 УК Украины, либо какое еще другое, — не проводилась.

24 февраля 2017 прокурор Рыхальский В.В. согласовал ходатайство о наложении ареста на временное изъятое 23 февраля 2017 года во время обыска имущество, вынесенное старшим следователем несуществующего государственного органа Гузенко Р.В.

Согласно п. 3 указанного ходатайства прокурор Рыхальский В.В. согласовал противоправную бумагу по требованию следователя к судье, дабы провести судебное заседание без вызова владельца временно изъятого имущества, то есть Лебедева А.В.

Прокурор Рыхальский В.В. не обратил внимания на то, что имущество является таким, что временно изъято и согласовал ходатайство вопреки закону.

При согласовании ходатайства, прокурор также не обратил внимания на то, что в ходатайстве не решен вопрос о судьбе временно изъятого имущества, описанного в п. 84 протокола обыска от 23 февраля 2017 года.. (П. 84 протокола обыска описан «системный блок черного цвета с вставками серого цвета с надписью« RAPCOM» одна штука»).

Таким образом, перечисленное п. 84 протокола обыска имущество, противоправно присвоено несуществующим органом, действия которого согласовал прокурор Рыхальский В.В, по сути это узаконенный грабеж и воровство (ред.).

Цирк с айфоном, праведный суд и истерика следователя с бумажкой вместо документа

17 марта 2017 в Шевченковском районном суде города Киева состоялось рассмотрение ходатайства, поданного старшим следователем Гузенко Р.В. о наложении ареста на временно изъятое имущество во время обыска 23 февраля 2017.

Но это суд скорее походил на цирк, в котором главным посмешищем был именно новопреставленный следователь. Следует отметить, что прокурор на суд не явился, ведь не царское дело это по судам ходить, не правда ли, вот так взял и не пришел.

  

Удостоверение налогового следователя

Вместо него был следователь Гутник Игорь Валерьевич. Этот кадр пришел с Айфоном – 7, с часами Эпл Вотч за 30000 грн. и двумя молодыми свидетелями, которые в ходе разбирательства сильно краснели и запинались, не понимая, что от них хотят. Гутник пытался пропихнуть свое решение, но к счастью, судья оказался весьма правильным и человечным, он сразу пресек попытки манипуляций следователя.

И после того как судья удалился принять решение, в перерыве к Александру Лебедеву приблизился следователь и стал нервно вручать повестку (как он назвал непонятный листик с нацарапанными буквами, Гутник писал его в процессе заседания ред.).

И тут начался настоящий цирк, адвокат потребовал показать удостоверение, на, что следователь Гузенко достал листик А-4 на котором было напечатано нечто, что и назвал – удостоверением, естественно никто не воспринял всерьез его настойчивые попытки. Также он набрасывался на журналистов и мешал им работать, что является статьей уголовного преступления.

Видно было не вооруженным глазом, что сильно нервничал, угрожал и ругался. В конце следователь он понял всю бесперспективность своих попыток и стал ожидать решения. В зал заседаний вернулся судья Мартынов Евгений Александрович, который  зачитав решение, полностью оправдал Лебедева. Суд отказал следователю в удовлетворении ходатайства, ведь выяснил противоправность его требований.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=LSnE-pu-CNA

Апелляция на закуску

Проигрывать надо уметь, однако в нашем случае все было не так. Можно предположить, что коррупционная система трещит по швам, и хватаются за любую возможность под конец успеть урвать как можно больше, причем любыми методами, а там – будь, что будет.

И в этой цепочке наш следователь последнее и, как оказалось, — слабое звено. Будет апелляция, или не будет, покажет время, но всем ясно, что это дело шито белыми нитками, а кто настоящий заказчик скоро узнаем, продолжение следует…

Алексей Воронцов (Киев), по материалам адвоката Евгения Бережнова (Николаев)

Источник: http://www.ukrpress.info/2017/03/21/sudebnaya-agoniya-nalogovoy-militsii-i-predprinimatelskie-zhertvyi/

ЗАЧЕМ СБУ «СЛИВАЕТ» СВОИХ АГЕНТОВ?

sergiyzvutyazny 22.03.2017 в 12:05

Отступление — не выход. Наступление — не выход.  Оставаться на месте — не выход. Выхода вообще нет…

Прологом к данной публикации послужит рассказ, построенный на личном опыте, о том, как происходит вербовка в агенты СБУ.

Для начала, сотрудники подбирают вербовочный контингент (вербовочный контингент — круг лиц, которые могут подходить для выполнения определенных задач разведывательного характера). На этом этапе специалисты изучают возможности выбранных ими людей. Следующим действием, со стороны службы безопасности будет подбор нужной им кандидатуры. Для достижения большей «сговорчивости» кандидата СБУшники прибегают к методам шантажа и угроз. Для этого они тщательно изучают профессиональную, политическую, и личную жизнь кандидата. Собрав компромат, сотрудники умело пользуются им. Агентурная работа среди «контингента» — это святая святых работы любой силовой структуры. Все это находилось бы под строжайшим секретом, если бы агентов не стали бы «ликвидировать» (убивать), а вместе с ними — зачищать и их дела. Объединившись с группой единомышленников, мы сумели частично раскрыть «государственные тайны», тем самым поставив под угрозу нашу жизнь.

А теперь о некоторых подробностях убийства одного из лидеров группы разведки — Олега Мужчиля.

  

Олег Мужчиль, позывной «Лесник», сотрудник Главной разведки Украины (ГРУ), на службе был известен под прозвищем — Шаман. При Министерстве обороны был завербован сотрудниками службы безопасности Украны ( СБУ). Мотивом послужили необходимые для операции возможности и навыки Олега. Лесник был в поле зрения СБУ еще с начала 90-х, так как числился в списках националистического движения Донбасса. Усиленный мониторинг деятельности Олега Мужчиля со стороны военной контрразведки (ВКР) СБУ начался с весны 2014 г. Даже было произведено задержание Лесника в г. Днепре, после того, как он проведал раненого Яроша. Несложно догадаться, что именно Ярош доложил своему начальству о визите коллеги, что впоследствии дало возможность силовикам реализовать задуманное в отношении Лесника. Активисты «Правого Сектора» были удобным орудием в руках СБУ, что давало возможность выполнять грязную работу, не запятнав честь мундира офицера. С помощью молодых и агрессивных «свидомых» граждан, при наличии медиа-поддержки, можно было легко манипулировать украинской общественностью, завлекая патриотически настроенное население в свои кровавые игры.

К концу 2015 года ВКР СБУ имело возможность следить буквально за каждым шагом Лесника. Тем временем его стали готовить к заданию, целью операции была — ликвидация боевика Моторолы. В операции должны были принимать участие 4 человека, включая самого Лесника.

По «старым и дружеским связям» государственная разведка Украины обеспечила Лесника паспортом с пропиской в населённом пункте Донбасса, транспортом с номерами «ДНР», финансами, оружием и боеприпасами, среди которых находились и гранаты. Прежде чем использовать паспорта для операции, их следовало проверить и «обкатать». Для этой цели, Лесник пересек границу с РФ через Харьковскую область осенью 2015 г. Заодно провел ряд разведывательных мероприятий на территории Ростовской области, о чем был составлен разведотчёт и передан в ГУР.

Лесник со своей командой тщательно провел разработку боевика Моторолы на временно оккупированной территории. В августе этого же года ГУР в Волновахе передал уже готовые ДНРовские паспорта на всех участников группы. Для того, чтоб не возникло лишних и совершено не нужных вопросов — таких как: почему СБУ свободно сотрудничает с ДНРовскими службами безопасности? Почему разведка Украины свободно встречается с руководством ДНР? и многие другие — Генштаб сдает некоторых из команды Лесника в руки ДНР.

Из разведывательной группы Мужчиля решают сделать «сепаратистов», и не только получить с этого политические дивиденды, но и постараться — после успешно выполненной операции! — избавится от разведчика, который не собирался скрывать правду от народа. Олег, в силу своих убеждений, непременно начнет искать связь между СБУ и ДНР — и найдет. И тогда, бесспорно, придаст дело огласке и поставит под угрозу и дискредитацию всю службу. Для того, чтоб произвести трансформацию Олега из «патриота» в «предателя» СБУ задействовало своих людей из РФ — Шевелёву О.К., Пятакова П.Е., Леонову А.А. Они должны были «втереться» в доверие, и стать частью команды Лесника. В глазах общества они патриоты, жертвы диктатуры, такую репутацию им (если вдруг, что-нибудь пойдет не так) без труда сможет создать еще один человек СБУшников — журналист с безупречной репутацией и доверием в украинском обществе Юрий Бутусов из украинского издания «Цензор.Нет».

В нем он (или его подчинённые) всегда смогут рассказать своим читателям о «диверсантах», которые гордо служили с «опасным» Лесником в разведке.

На самом деле новые люди были приставленные к Леснику для того, чтобы в будущем Олег Мужчиль предстал в глазах украинцев «под светом Кремлевской звезды».

ГРУ привыкло использовать своих агентов с максимальной эффективностью, поэтому у них возникает желание заслать новых друзей Лесника на территорию РФ для разведки. Но после прохождения проверки сослуживцы составили о них негативное мнение, после чего такой команде было рискованно давать задания на стороне врага.

После того, как руководство операцией видит, что Лесник не подпускает новых друзей к основной информации — принимается решение о его ликвидации. Для этого руководство задействует своего верного слугу — Антона Геращенко, руководителя сайта «Миротворец».

Антон Геращенко

Стоит добавить, что этот сайт занимается также выявлением диверсионных групп на территории ДНР.

«Преданная и проданная» женщина-волонтер, а по совместительству бывшая «пленница ДНР» Гайдэ Ризаева разрабатывает план по ликвидации Олега Мужчиля.

Впоследствии это подтвердит советник главы СБУ Юрий Тандит — в своем интервью на «5 канале».

На момент ликвидации Лесника была такая расстановка кадров: глава ГУР — Валерий Кондратюк, его заместитель УВБ ГУР — Василий Бурба, замглавы АП по силовому блоку — Андрей Таранов, глава СБУ — Василий Грицак, 1-й замглавы СБУ по антитеррору — Виталий Маликов.

Василий Грицак

В августе 2016 года Таранов Андрей — разбился на р. Днепр в районе Гаванського моста. Место знаковое. Это привело к перестановке кадров — В. Кондратюк занял место А. Таранова в АП., В. Бурба занял место В. Кондратюка — возглавил ГУР.

Вся информация о деятельности Лесника докладывалась лично 1-му лицу. Через каналы СБУ и ГУР. Информация стекалась к Андрею Таранову. И он докладывал лично.

Заказ на ликвидацию Лесника поступил из Москвы. Информация о его деятельности дублировалась в Москву, т. к. задействованные в сюжете лица имеют двойную, а зачастую, тройную вербовку.

И в завершение хочется обратиться к народу Украины: «Уважаемые патриоты! Если Вы не хотите быть завтра убиты нами, то помогите нам сегодня спасти свои, а заодно и Ваши жизни» — руководитель информационной безопасности разведки группы «Шторм».

Автор статьи и ответственный за содержание материала

Евгений ДОВЛАТОВ

Источник:  http://n-v.com.ua/zachem-sbu-slivaet-svoix-agentov/

Чи варто пускати в Україну пособників агресора?

sergiyzvutyazny 21.03.2017 в 12:03

У протистоянні України і Росії є багато фронтів. Силовий, політичний, культурний, а нещодавно яскраво проявив себе й лікарський.

15-16 червня, на запрошення приймаючої сторони, в Києві мала відбутись авторська лекція відомого в Росії зубного лікаря Олександра Бабурова. Цей пан відомий тим, що є одним із світил російського стоматологічного товариства. Принаймні він себе таким вважає.

Коли факт запрошення Бабурова став відомий широкому загалу, у соцмережах розпочалась компанія, ініційована патріотичною стоматологічною спільнотою, щоб не допустити приїзду одіозного спеціаліста. Головна причина обурення людей – чітка і неприхована позиція Бабурова щодо конфлікту між Україною і Росією. Він схвалив анексію Криму та був готовий «заправляти російські танки», як це колись робив його дід.

«Я спілкувався зі своєю родичкою з Севастополя – вона каже, що всі у Криму нескінченно щасливі від того, що опинились в Росії! Напевно, ніякої анексії не було»,- робить висновок пан Бабуров у своєму пості на сторінці Facebook.

І от після таких висловлювань, організатори знаючи все це, свідомо обирають цю людину на роль високоповажного лектора, який має просвітити українську стоматологічну спільноту. Щоб українці могли посміхатись білішими усмішками, могли розгризати міцніші горіхи, набувати щастя та впевненості в собі! Ну, а вітчизняні спеціалісти повинні були мріяти про сертифікат курсу Бабурова, який можна було б повісити на стінута пишатись ним перед клієнтами.

Безумовно, ще п`ять років тому такий «ґешефт» не викликав би жодних негативних реакцій. Але часи змінились докорінно, і зараз до будь-яких ділових візитів росіян в Україну виникає подвійна і прискіплива увага.

Головне питання – чи взагалі мають право люди, які не визнають українську державність та право українців на самовизначення, приїздити сюди та заробляти в Україні гроші?

Ініціатори цього візиту намагались виправдати свою ініціативу винятковою користю, яку принесе лекція Бабурова для вітчизняних лікарів. Мовляв, не варто чіплятись до слів, треба бути вищим за чвари, та й взагалі, пан Бабуров насправді любить Україну та українців! Та всі ці виправдовування виглядали дуже непереконливо, бо слова Бабурова говорили самі за себе.

«У вас 25 лет была возможность зажить нормальной жизнью, а что в сухом остатке? – риторично запитує Бабуров в своєму дописі у Facebook- А в остатке сплошные оранжевые революции, нищета и долги. И, конечно, во всем виноват большой сосед. Я бы на месте Украины попросил Россию взять вас под опеку. Погуляли – и хватит, возвращайтесь домой, примем хорошо

Що взагалі можна сказати про людину з такими поглядами!? Опускаючи нецензурну лайку, на яку б міг легко зірватись кожен свідомий патріот, що любить свою країну, можна виділити головну рису пана Бабурова: він взагалі не сприймає Україну, як незалежну державу, а українців – як повноцінний народ. Тобто, за логікою Бабурова, Україна – це якась територія, що завжди була в складі Росії, населена кумедними дядьками й тіточками, що гомонять на цікавому суржику та співають гарні пісні. Бабуров впевнений, що українці весь час поводилися погано, як шкідники, але ж він не опускається до прокльонів, а готовий вибачити українцям їхню недолугість, та навіть полікувати їм зуби. За гроші, звичайно. Чи варто дивуватись, що сама можливість приїзду такого гастролера викликала цілий шквал обурень - і не лише в стоматологічній спільноті!

Нарешті, минулого тижня, зрозумівши, що приїзд Бабурова може обійтися дуже дорого в будь-якому випадку, організатори вирішили таки відмінити цей візит.

А що ж далі?

Насправді, грець з ним з тим Бабуровим, нехай розповідає  байки про друзів-українців своїм клієнтам, коли свердлить їхні зуби. Але ж головна проблема, з якою ми зіткнулись, полягає не в окремо взятому шовіністичному московському лікарі! Головна проблема полягає в тому, що попри всі жахи та зневагу, які «братній народ» експортує в Україну, попри те, що більшість росіян, якби був референдум «кинути атомну бомбу на хохлів, чи ні» – проголосували б ЗА, і не лише голосом з підписом, а просто мовчанням, відсутністю протестної реакції, такі візити досить широко практикуються у різних сферах, і як вони можливі взагалі!!!

І прямо зараз вітчизняними організаторами планується та вже організовується чимало інших зустрічей, лекцій, концертів діячів, які ненавидять Україну та не визнають її суверенітет. Наприклад, досить великим виглядає список російських стоматологів, які влаштовують ділові візити в Крим.

Так само, багато діячів, спеціалістів з України охоче їздять по діловим справам в Росію та на окуповані території (Крим, ДНР-ЛНР), і не бачать в цьому жодних протиріч.

Медична сфера – лише одна з численних ланок, через яку вплив сусідньої країни намагається матеріалізуватись на українських теренах. Ще гостріше це питання постає у сфері культури, коли десятки, сотні діячів високих мистецтв, які ще вчора кляли «невдячних бандерівців», а тепер прагнуть співати, грати, танцювати на українських сценах! Вражає, що більшість із цих діячів щиро обурюються, роблять здивований вираз обличчя, коли в Україні їм обіцяють «теплий прийом». Якби там не було, можна стверджувати,  що це питання потребує чіткої державної позиції, щоб  розставити  крапки над «і» та унеможливити подібні «дружні» візити.

Можливо, Україна прийме такий закон, який би забороняв в'їзд будь-кого, хто ставить під сумнів українську мову, державність, право українців на самовизначення. А поки що варто піднімати це питання на широкий загал та визначитись із суспільною позицією. Можна обговорювати нюанси, технічні засоби та сутність проблеми.

Як би там не було, треба визнати: будь хто, якщо він дозволяв ганебні, зневажливі, образливі вислови чи дописи на адресу України та українців – це пособник вбивць та окупантів. Така людина не має жодного права відвідувати Україну, особливо з якоюсь місією на кшталт повчити нас уму-розуму. Крапка!

Зараз, в інформаційну еру, все залишається на видноті, і приховати справжнє обличчя, справжні наміри неможливо. Наші північні сусіди повинні чітко зрозуміти – це був їх свідомий вибір, вони знали на що йшли, і докоряти вони мають лише самим собі.

Чи залишати їм шанс на майбутнє?

Риторичне питання. В історії були випадки прозріння, покаяння. Починаючи із Савла-Павла аж до сьогоднішнього дня.  Німці, що підтримували Гітлера, взяли на себе всю відповідальність за злочини фашистів. Австралійці попросили вибачення в аборигенів, яких вони кількасот років цілеспрямовано знищували.

Чи зможуть колись росіяни масово розкаятись, вичавити з себе імперську хворобу та вибачитись перед українцями? Час покаже, а доки цього не сталося – наші вороги не мають права топтати українську землю. І завдання українців, що мають активну позицію та прагнуть захищати власну державу від шкідливих впливів - це пильнувати і не допускати відновлення стосунків із пособниками агресора.

Примирення із вбивцями неможливе!

Це важливо і тому, що так само активно діє і велика група «примирителів», які вважають, що дуже контрпродуктивно плутати політику і професію. Мовляв, є різні обставини, й ситуація в тій же Росії не дає можливості її громадянам засуджувати агресивні дії керівництва та власних політиків. Адептами «примирення» та побудови «цивілізованих стосунків» наводяться аргументи, що майже в будь-якій країні є гострі проблеми територіального, національного, релігійного, історичного  напрямків, і не можна  вимагати від іноземців, які приїздять до країни, щоб вони публічно визнавали якісь постулати, чи змінювали погляди на гострі питання, згідно офіційного курсу держави. Але ж такий підхід – це хитра, цинічна підміна сутності проблеми. Одна справа – визнавати Путіна злочинцем, та відкрито засуджувати його політику по відношенню до України. І зовсім інша – з власної ініціативи демонструвати всіляку підтримку злочинним діям агресора в Україні. Ніхто людей не тягне за язика, ніхто не примушує росіян дивитись телевізор та кричати «Крим наш!».

Є великий список діячів російської культури – починаючи з Ахеджакової, Басилашвілі, Шевчука, Макаревича та інших гідних людей, які не лише не підтримали агресію Росії в Україні, але й публічно висловлювались проти. І ніхто до в’язниці поки що не потрапив.

Це не означає, що кожен притомний росіянин мусить бути героєм в очах українців та кидати виклик путінській системі. Але він, перш за все, мусить бути людиною, мусить дивитись правді в очі та визнавати власну відповідальність за свої слова, вчинки, за те, що сталося. Принаймні, якщо він дійсно прагне мати нормальні стосунки із українцями, якщо він хоче приїздити до України, або мати тут якісь справи.

Будемо сподіватись, що тема, яку ми підняли, знайде продовження та оформиться  у зрозумілу і чітку державну позицію. І ніякого «полювання на відьом» за вуха сюди не притягнути!

Екс-заступник голови ДСНС Олег Авер’янов звернувся до прокуратури з заявою про шантаж з боку високопосадовців СБУ

sergiyzvutyazny 20.03.2017 в 12:58

Як повідомляють представники Авер’янова, особи зі складу вищого офіцерського складу Служби пропонували Авер’янову участь у злочинній схемі. Згідно якої він, будучи на посаді зам-міністра Служби з надзвичайних ситуацій мав би сплачувати представникам контролюючих  органів 3% від обороту підприємства, яке брало участь в тендерах. Згідно проведених торгів, сума виділених на облаштування і будівництво протипожежних машин, за які відповідав Авер’янов, складала: 200 млн грн. за 2015 рік, 400 млн. грн. – за 2016. Отже, зловмисники зі складу силовиків, згідно оприлюдненої заяви, мали намір отримувати регулярну данину з відомства ДСНС у десятки мільйонів гривень.

Авер’янов звернувся з заявою до ГПУ, і навіть мав очну ставку із вказаними службовцями СБУ в Генпрокуратурі в рамках відкритого провадження. Але далі свідчень справа не зрушила. Натомість на колишнього службовця почав здійснюватися психологічний тиск. А в пресі з’явилися наклепницькі статті, в яких виливався бруд стосовно особистого життя колишнього чиновника.

-        Викриті хабарники не гребували нічим, - коментує заяву Олег Авер’янов, - від погроз і анонімних дзвінків вони перейшли до дій. Через мою колишню дружину ініціювали ряд судових заходів спрямованих на майнові скандали. Коли це не вдалося – перейшли до політики тиску, залякувань і травлі через засоби масової інформації. В рамках кампанії по дискредитації було зафіксоване кримінальне провадження, яке вони й сьогодні використовують як основний засіб для психологічного терору. Можна тільки здогадуватися про статки цих людей, які знаходять засоби підкуповувати не тільки окремих журналістів, але й цілі телевізійні канали для розправи. Так, у 2016 році ми виграли позов в одного з центральних телеканалів на символічну суму позову, проте змусили вибачитися і визнати інформацію стосовно мене і репутації ДСНС – недостовірною.

Проте, переслідування з боку шахраїв, за словами Авер’янова не припиняються й досі. Днями колишнього службовця ДСНС запросили на інтерв’ю нібито для програми новин 24 каналу, в ході якого з’ясувалося, що характер збору інформації журналісткою носить явно упереджений характер, а сама манера ”інтерв’ю” – являла собою психологічний вплив з метою приниження гідності та дискредитації його в очах телеглядачів.

Деталі інтерв’ю тут:

https://youtu.be/AZQrqbWnLSw

Про що Авер’янов повідомив керівництво каналу.

Слідче управління СБУ та Генеральна прокуратура України надали офіційні висновки про те, що провадження відносно Олега Авер’янова не починалися і не здійснюються. Проте презумпція невинуватості стосовно екс-заступника голови ДСНС не захищає від незаконного переслідування. Через що, колишній держслужбовець змушений звернутися публічно до ЗМІ з сенсаційною заявою.

Мэр Киева Виталий Кличко ответит за свои действия перед судом

sergiyzvutyazny 16.03.2017 в 12:28

15 марта, возле КМДА на Крещатике, при активном интересе со стороны многочисленных журналистов и телеканалов, несколько сотен активистов пришли на уникальную акцию протеста столичной общественности против ужасного состояния киевских дорог.

Журналисты проявили живой интерес к акции

Уникальность пикета заключалась сразу в нескольких вещах.

Во-первых, это была музыкальная акция, на которой в частности, прозвучала сатирическая композиция «убитые дороги» на мотив «Червоной руты», в исполнении организаторов.

Во-вторых, к выступлению на «городском вече» приглашались все желающие киевляне, прохожие, активисты, которым было что сказать киевским властям.

В-третьих, на акции, вместо привычных лозунгов, людям предложили реальный механизм влияния и контроля за действиями городских властей. А именно – подачу судебных исков на недобросовестных чиновников, начиная с мэра Виталия Кличко! В результате в течении акции 53 человека подписали петицию к мэру, с требованием навести порядок с дорогами до конца мая 2017 года или уйти в отставку. А 10 человек прямо на месте оформили судебные иски!

Претензии людей к мэру носили конкретный характер

Также во время акции был создан Комитет дорожного контроля, призванный следить за состоянием дорог и контролировать работы и расходы по их ремонту. Киевлян призвали фотографировать ремонтные работы, дорожное покрытие, и присылать снимки в Комитет, где специалисты смогут определить – насколько качественно идет ремонт и соблюдаются ли технологии.

Идейный вдохновитель и организатор акции, правозащитник Эдуард Багиров со сцены призвал киевлян активнее бороться за свои права, за комфортную и достойную жизнь в своем родном городе:«Очень рад, что сегодня на наш призыв откликнулось так много киевлян и представителей СМИ. От нашей с вами активности будет зависеть, насколько киевляне способны контролировать избранные ими органы управления. Иначе ожидать позитивных перемен в городе будет проблематично. 

Эдуард Багиров призвал киевлян активнее бороться за свои права

Власть воспринимает народ как некое стадо, которое приходит на избирательные участки раз в несколько лет, чтобы отдать свои голоса за красивые обещания! Но мы прекрасно видим, что большинство обещаний не выполняются - власть думает, что им все сойдет с рук. Но это не так – у нас есть рычаги влияния и мы заставим и мэра, и Киевсовет работать по совести или потребуем их отставки. Есть механизмы, которые позволят вынудить недобросовестных чиновников и депутатов досрочно покинуть свои кабинеты - и мы будем их использовать!

Хочу также напомнить, что это конституционное право каждого жителя Киева - требовать от городских властей выполнения своих прямых, важнейших для жизни города функций и обязанностей. Все видят, что дороги находятся в плачевном состоянии, автомобилисты ежедневно терпят колоссальные убытки из-за выбоин и колдобин, увеличилось количество аварий.

Городская власть и Виталий Кличко, как избранный мер, несут личную персональную ответственность за свои действия или бездействия. «Киевавтодор» находится в их прямом подчинении – и за качество дорог напрямую отвечает Кличко и Киевсовет. Ведь на это тратятся наши деньги -  городской бюджет наполняется из наших с вами карманов!

Однако коррумпированная власть в КМДА заинтересована в том, чтобы присваивать средства киевлян, в том числе и с помощью некачественного ремонта дорог, когда деньги уходят непонятно куда и кому.

Но так больше не будет! Отныне киевская власть почувствует совершенно иной способ давления».

Эдуард Багиров демонстрирует исковое заявление в адрес В. Кличко

По словам правозащитника, с помощью судебных исков по конкретным проблемам – будь то плохие дороги, неубранная территория, не вывезенный мусор, отсутствие освещения на улицах, саботаж ремонтных работ в домах, народ сможет реально влиять на ситуацию, и через суд ставить власть на место, тем самым заставлять чиновников шевелиться и решать насущные вопросы. Это может быть очень эффективным средством, ведь в случае невыполнения решения суда, наступает уже другая ответственность – уголовная!

Формуляр судебного иска к В. Кличко

«От имени Комитета дорожного контроля мы подготовили письмо-петицию, в котором требуем от Виталия Кличко и депутатов Киевсовета полного отчета за проделанную работу по ремонту дорог в столице. Например, какие коммерческие компании выигрывали тендеры и выполняли работу по ремонту дорог в Киеве, сколько денег было потрачено на реконструкцию дорог, сколько еще планирует выделить Киевсовет на нужды киевских дорог. Наконец, почему, по каким причинам было допущено такое ужасное состояние дорог, как сейчас? Мы также потребуем назвать конкретных виновных, из-за которых Киев превратился в город убитых дорог. Все чиновники КМДА должны понести административную и уголовную ответственность за свою халатность и должностные преступления!» – подытожил Эдуард Багиров.

Во время акции участники активно подписывали петицию, многие тут же, с помощью юристов, оформляли судебные иски против Виталия Кличко.

Киевляне активно подписывали петицию с требованием отремонтировать дороги

Кроме дорожных вопросов на вече были затронуты и другие проблемы, которые волнуют жителей Киева. В частности, поднимались  вопросы по соблюдению прав временных переселенцев, а также проблема рейдерства.

Эдуард Багиров и Михаил Салюта

Со сцены выступил ректор Международной Академии экологии и медицины (МАЭМ) Михаил Салюта, который выразил надежду, что киевская власть и Виталий Кличко лично будут принимать более деятельное и активное участие в отстаивании прав предпринимателей и недопущению рейдерских захватов на территории Киева.

P.S.Все желающие оформить иски на недобросовестных чиновников могут обращаться за консультацией по тел:. (044) 270-65-01, 270-65-02, 270-65- 03, 067-243-28-28, или по почте: liga_main@ukr.net

Фермери звинуватили міністра юстиції Петренка в «кришуванні» земельних рейдерів

sergiyzvutyazny 15.03.2017 в 11:57

Під час акції протесту біля Мін'юсту, 14 березня, українські  фермери закликали Павла Петренка припинити «кришування» земельних рейдерів та скасувати злочинну практику незаконної  перереєстрації договорів оренди та майнових прав на землю.  Постраждалі селяни впевнені, що за більшістю випадків захоплення їхніх земель стоїть керівництво Мін'юсту і особисто – Павло Петренко!

В будь-якій іншій правовій державі міністра, якого звинуватили б у подібних речах,  одразу ж змусили б піти у відставку, завели б кримінальну справу та розпочали публічне слідство. Але не в Україні!

Павло Петренко перетнув останню межу

В столиці України  близько сотні фермерів, які знаходяться на межі зриву, побачили лише закриті щитами двері Мін'юсту та кілька десятків озброєних нацгвардійців і полісменів, що приїхали охороняти міністра від народу.

Відео з акції https://www.youtube.com/watch?v=IkTxDBJqxXg

Фермерів знищують цілеспрямовано, як при Сталіні

Таке зухвале й відкрите нехтування законом та своїми професійними обов’язками, зневага до простих людей, вже давно стали нормою в державі. Майдан гідності так і не зміг подолати корупційну гідру у вищих кабінетах. Схоже, нова українська влада не в змозі робити висновки із помилок своїх попередників, а відтак, невпинно рухається до свого кінця.

Проблема, з якою українські фермери прийшли під Мін'юст – кричуща та гостра, як добре наточена коса.

В Україні, прямо зараз, великими темпами, систематично відбувається захоплення фермерських земель за допомогою підробки документів та незаконної зміни  даних про власників у Єдиному державному реєстрі.   

За даними Асоціації фермерів, щодня по всій Україні корумповані державні реєстратори і нотаріуси підробляють документи та вносять у базу реєстрації договорів дані про нові договори земельної оренди на користь великих агрохолдингів та їхніх посіпак. Таким чином вже вкрадено більше 5-ти мільйонів гектарів селянської землі, що дорівнює розміру невеличкої європейської країни. Це робиться таємно, всупереч майновим правам, існуючим довгостроковим домовленостям та укладеним раніше договорам. Щодня тисячі гектарів чорнозему відбираються у малих та середніх фермерів, монополізуючи обробку землі до рук олігархів-латифундистів. Людей залякують, відкривають надумані кримінальні справи, погрожують розправою.

    

Щоб забрати землю у фермера Володимира Дубочинського з Новомосковського району, на нього сфальшували кримінальну справу!

Якщо негайно не припинити цю злочинну практику, вже через рік  в Україні не залишиться жодного малого чи середнього фермера!

Це означатиме автоматичне подорожчання сільськогосподарської продукції та перетворення селянства на безправних жебраків. Так розпочиналась колективізація при Сталіні, після якої, як ми пам’ятаємо, був жахливий Голодомор-геноцид. Що задумала ця влада, на кого вона працює? Чи можновладці думають, що українці будуть мовчки терпіти власне знищення?

Під час акції фермери намагалися через гучномовець викликати міністра Павла Петренка для пояснень своєї злочинної діяльності. Але марно - двері були наглухо зачинені. Влада боїться власного народу, їй нема чого сказати людям в очі.

Послання міністру Петренку від фермерів на зачинених дверях Мін'юсту

Рейдерський удар по «ДАРу»

Учасники пікетування намагалися звернути увагу правоохоронців та журналістів на конкретні приклади земельного рейдерства, які трапились останнім часом.

Зокрема, фермерське господарство «ДАР», що в селі Попасне, Новомосковського району, Дніпропетровщини - яскравий приклад зухвалості та безкарності злочинців під дахом Мін'юсту.

Рік тому, шляхом махінацій із реєстрами одеського  державного реєстратора Світлани Мшар, було змінено власника землі на людину-бомжа, яка щойно вийшла з в’язниці. Далі, начебто у нього землю, що належала господарству «ДАР», купує за 1 млн. гривень Іванченко Владислав Миколайович. А в нього, через два дні, вже за 5 млн. гривень цю землю купує знаний земельний рейдер - Кузнецов Василь Михайлович. Таким чином, шахраї намагаються заплутати хвости, щоб було складніше відслідкувати ланцюжок незаконних перепродажів.

За словами адвоката фермерів господарства «ДАР» Сергія Сироватки– це типова рейдерська схема, яка зараз використовується в Україні. Саме так працюють бандити в інтересах крупних земельних латифундій, що намагаються підім’яти під себе всі родючі землі.

  

Адвокат Сергій Сироватка

«Слідчі і судові дії довели, що вся ця оборудка – чистої води земельне рейдерство, кримінальний злочин! Все підтверджено документально, але корумпована система не бажає працювати по закону. У Мін'юсті є комісія по реєстрації майнових прав, до їх повноважень входить контроль якраз за дотриманням законності у системі реєстрації прав. Вони повинні слідкувати за зловживаннями у цій сфері та відміняти незаконні зміни, якщо є докази порушення! У нас є неспростовні докази, але вони цього не роблять, бо очевидно, пов’язані корупційними зв’язками із рейдерами», - зазначив адвокат.

Фермери прямо вказують, що за цими оборудками стоїть народний депутат, головний латифундист Дніпропетровщини, Вадим Нестеренко – бувший регіонал, який нині розкладає з середини вже Блок Петра Порошенка. Його покриває  Вілкул та інші регіонали, які зараз у владі.

В результаті, 150 озброєних тітушок із фальшивими документами приїхали в село Попасне виганяти фермерів з їхньої землі. Селяни не змирились із свавіллям та зі зброєю в руках організували самооборону, яка триває вже майже рік. За цей час двох селян було підстрелено. Прокуратура і поліція вже традиційно бездіють, отримавши свої відкати.

Голова Асоціації фермерів Дніпропетровщини Анатолій Гайворонськийвважає, що влада підійшла до критичної межі – далі може розпочатись відкрита війна з рейдерами, яка неодмінно призведе до численних людських жертв!

Голова Асоціації фермерів Дніпропетровщини Анатолій Гайворонський

«Нас привело сюди, у Київ, до Мін'юсту свавілля земельних рейдерів, свавілля чиновників та правоохоронців, що їх покривають. Це триває вже кілька років і лише посилюється з кожним днем. Ми робимо владі останнє попередження, і вимагаємо негайно вжити заходів по скасуванню незаконних змін до реєстраційних даних», – розказав журналістам Анатолій Гайворонський. Він упевнений, що за більшістю випадків рейдерського захоплення фермерських земель стоїть особисто міністр юстиції Павло Петренко.

«Він все бачить, все знає – нещодавно з трибуни Верховної Ради, за вимогою народних депутатів, Петренко пообіцяв розібратись конкретно із вказаними випадками. Але потім до нас прийшла відповідь із Мін'юсту, що комісія взагалі відмовляється розглядати наші справи! Це просто відкритий саботаж закону, моралі, людської справедливості! Але ми не збираємось далі це терпіти, сьогодні було дійсно останнє попередження!» - підсумував фермер.

  

Цинічна відмова Мін'юсту розібратись із земельними рейдерами

Петренко мусить піти у відставку!

Чому мовчить Петренко, чому від Мін'юсту немає ніякої реакції, окрім відписок, що дають рейдерам можливість продовжувати творити свої чорні справи?

Безумовно, позиція Мін'юсту і особисто Павла Петренка у справі із масовим захопленням фермерських земель свідчить про те, що «міністр-реформатор» знаходиться у прямій корупційній змові з рейдерами. Ніяких інших пояснень такій його позиції бути не може. В такому разі Президенту України Петру Порошенку, разом із депутатами Верховної Ради треба розглянути питання про відставку діючого міністра юстиції, як безчесного, корумпованого чиновника, що своїми діями розхитує ситуацію в країні та доводить селян до зубожіння.

Петренко не почув закликів українських фермерів, може почує підозру від НАБУ

Поки народ України тяжко працює, щоб зберегти свою країну, поки воїни гинуть в АТО, за їхніми спинами в їхніх батьків, односельців, бандити на замовлення олігархів мільйонами гектарів відбирають землю-годувальницю. Це не може і не повинно продовжуватись, бо вже завтра саме це може призвести до втрати держави як такої.  

 

Киевляне должны завалить киевскую власть судебными исками! – Багиров

sergiyzvutyazny 14.03.2017 в 14:23

Эдуард Багиров на своей странице в Facebook https://www.facebook.com/eduard.bagirov.5 призвал киевлян - автовладельцев и небезразличных людей, прийти на акцию возле КМДА и выразить свой протест против ям и колдобин на дорогах Киева.

15 марта, возле КМДА, с 12:00 до 15:00, во время акции протеста общественности против ужасного состояния киевских дорог все присутствующие киевляне, а также гости столицы, смогут бесплатно получить формуляр-шаблон для подачи судебных исков против городских властей.

По мнению организатора акции правозащитника Эдуарда Багирова, жители Киева просто обязаны более активно и предметно бороться за свои права, как потребители услуг нанятой ими власти. Из реальных и действенных рычагов помимо акций протеста, лучший способ заставить чиновников исполнять свои прямые служебные обязанности - это именно подача судебных исков в Административные суды с требованием устранить те или иные проблемы или неудобства, - считает Багиров.

«Люди, киевляне, да и все украинцы должны сами активно требовать соблюдения своих конституционных прав, должны оказывать постоянное давление на органы власти, чтобы те понимали свою ответственность и работали по совести. А с помощью судебных исков по конкретным проблемам – будь то плохие дороги, неубранная территория, не вывезенный мусор, отсутствие освещения на улицах, саботаж ремонтных работ в домах, народ сможет реально влиять на ситуацию, и через суд ставить власть на место, тем самым заставляя чиновников шевелиться и решать насущные вопросы. Это может быть очень эффективным средством, ведь в случае невыполнения решения суда, наступает уже другая ответственность – уголовная!», – рассказал правозащитник.

В качестве наглядного примера, МГО «Международная Лига защиты прав граждан Украины» и лично ее глава Эдуард Багиров подают иск в Административный суд Киева на мэра Виталия Кличко и глав районных администраций. В данном случае основное требование – немедленно привести столичные дороги в надлежащее состояние!

Во время акции каждый активный киевлянин или житель другого региона сможет получить исчерпывающую консультацию по своим гражданским правам, в том числе, как отстаивать свои законные интересы с помощью судебных исков.

Активная позиция простых граждан в этом вопросе очень важна, ведь именно от них будет зависеть, насколько хорошо власть исполняет свои обязанности.